Finance

3 výhodné bankovní půjčky, které by vás mohly zajímat

Přemýšlíte o bankovní půjčce, ale nedaří se vám zorientovat v širokém spektru nabízených produktů? Připravili jsme pro vás tři žhavé tipy, které by vás mohly zajímat. Do středu naší pozornosti se dostaly půjčky od Citibank, UniCredit Bank a Equa bank.

Půjčka od Citibank

Citibank má v portfoliu zajímavou neúčelový úvěr s názvem Citibank půjčka s úvěrovým rámcem od 30 000 do 600 000 Kč a to bez ručitele. Nebudete dokonce potřebovat ani běžný účet u Citibank a můžete o ni zažádat prostřednictvím formuláře na webu. K posouzení dojde obratem a jediné, co budete potřebovat, je doklad o výši příjmů a doklad totožnosti. Cizinci, kteří žijí na území ČR si musí připravit i několik dalších dokladů. O výši úvěru, který banka na základě doložených příjmů schválila, budete informováni do 3 pracovních dnů od doby, kdy úředníci převezmou řádně vyplněné a podepsané dokumenty. Citibank nepožaduje žádné poplatky za vedení úvěrového účtu, zpracování úvěrové dokumentace a samozřejmě ani za předčasné splacení půjčky.

Presto půjčka od UniCredit Bank

Presto půjčka od UniCredit Bank je další z oblíbených neúčelových půjček a může o ni zažádat každý, kdo disponuje stálým příjem a nemá špatnou platební morálku (tedy zápisy v registru). Úvěrový ve výši 30 000 až 500 000 Kč (od 250 000 Kč se spoluručitelem). Vyřízení je bleskové a odpovídá názvu půjčky. Stejně jak v případě Citipůjčky lze o produkt od UniCredit Bank zažádat online.

RePůjčka od Equa Bank

Na závěr jsme si nechali produkt poněkud odlišného charakteru. RePůjčka Equa Bank slouží ke sloučení stávajících úvěrů a můžete díky ní snížit splátky až o 25 %. Ulevíte tak rozpočtu o několik tisíc ročně a díky garantovanému nižšímu úroku, než má vaše stávající půjčka, se sníží i celková splatná částka. RePůjčka je oproštěna od poplatků za zřízení i vedení a lze díky ní splatit libovolné hotovostní, účelové i neúčelové půjčky. Klienti navíc automaticky získají běžný účet u Equa Bank a mohou si vybrat ze dvou balíčků výhodného pojištění.

Chcete vědět více? Přečtěte si i další výhody bankovních půjček na ušetřeno.cz!