Móda

3 x luxusní náramkové hodinky pro ženy

Náramkové hodinky nikdy nepatřily mezi ryze funkční pomocníky. Již od samého počátku si je lidé pořizovali také kvůli prestiži a co je zajímavé, původně na ně nedali dopustit především muži. Možná i proto jsou odjakživa jakýmsi status symbolem a pánové se jejich prostřednictvím snaží své okolí upozornit na svou společenskou roli. Muž s nablýskanými „rolexkami“ přece nemůže být žádné ořezávátko… A jak jsou na tom s náramkovými hodinkami ženy? Spousta z nich se bez stylového módního doplňku neobejde a při každé příležitosti si pořídí nový kousek. Patříte mezi milovníky tikajících šperků i vy? V tom případě si z následujících tipů určitě vyberete!

Bratři Marcianové to ženám příliš neusnadňují a pravidelně chrlí na trh nespočet neodolatelných doplňků, mezi které samozřejmě patří i hodinky. Elegantní dámské hodinky Guess poznáte díky jejich vytříbenému designu na první pohled. Nás zaujal model s nicneříkajícícm označením U0208L3, který ocení především mladší generace. Pásek z lesklé kůže je vyveden v poněkud netradiční růžovofialové barvě, která ovšem perfektně koresponduje se stříbrným pouzdrem. To je vyrobeno z čisté ocele a ciferník chrání před poškrábáním minerální sklíčko. No nejsou k nakousnutí?

Hodinky Guess

D&G, Dolce & Gabbana. Dvě magické slova, která ženy přitahují jako magnet. Není divu, z dílny italských módních návrhářů Domenica Dolce a Stafano Gabbany totiž pochází opravdu zdařilé kousky, mezi kterými najdete spoustu krásných náramkových hodinek. A náš favorit? Označení DW0379 vám zřejmě nic neřekne, ale skrývá se za ním úžasný doplněk z pozlacené oceli. Ocelový pásek se bude na vašem zápěstí vyjímat a při pohledu na pouzdro s typickým „D&G“ bude všem jasné, že máte vytříbený vkus. Celkový dojem umocňují třpytivé bílé kamínky, které jsou posazeny kolem celého ciferníku. Musíte je mít, mají je přímo tady!

D a G hodinky

Do třetice tak trochu z jiného soudku. Emporio Armani je sice neméně populární jako Guess a D&G, ale model AR5750 se od ostatních odlišuje originalitou a nápaditostí. Především tedy díky pásku, který je vyroben z velmi kvalitního plastu. Nebojte se, tyhle hodinky mají do kýče opravdu daleko a černo-bílý vzorek vám neudělá ostudu ve společnosti ani při běžném nošení. Analogový ciferník působí v robustním náramku spíš jako doplněk, což ovšem není na škodu. Tyhle hodinky se Armanimu opravdu povedly. Koupit si je můžete zde.

Armani