Dárky

5 zaručených tipů na dárky pro muže

Blíží se Vánoce a přestože do štědrovečerní večeře ještě nějaký ten pátek zbývá, rozhodně není od věci, poohlédnout se po dárcích v předstihu. Pokud nesršíte kreativitou a ráda byste svého muže potěšila něčím originálním, máme pro vás několik zaručených tipů. Dáte-li na náš výběr nápaditých dárků, rozhodně nešlápnete vedle!

1. Tričko s kravatou

Oblečení je praktické, protože ho bude moct nosit po celý rok. Ale jak ho přinutit, aby se alespoň čas od času oblékl do společenského outfitu? Nepotrpí-li si na kravaty, překvapte ho tímto tričkem s vtipným potiskem.

tricko-kravata-cervena

2. Sexy panáky

Panáček něčeho dobrého přijde vhod vždycky. Tím spíš, když si ho bude moct dopřát ze stylové skleničky se sexy dámskými siluetami.

sexy-panaky

3. Rozvod na nečisto

Dělá si legraci, když mu vyhrožujete rozvodem? V tom případě mu dejte pod stromeček populární deskovou hru s názvem „Rozvod na nečisto“. Okusí, jak hořké je majetkové vypořádání, spor o děti a další nepříjemnosti, které jsou s rozvodem spojeny. A když už se nepoučí, alespoň se oba pořádně pobavíte. Rozvod na nečisto je přeci jen zábavnější, než ten opravdový.

rozvod-nanecisto

4. Polštář iPhone

Sdílíte lože s maniakem, který se bez svého iPhonu ani nehne? Nemůže-li bez chytrého telefonu ani usnout, dejte mu to najevo pohodlným polštářkem s potiskem iPhonu. Buď narážku pochopí, nebo to vezme tak, že mu ji schvalujete. Za pozornost stojí ikonky aplikací. Má váš milovaný ve svém telefonu podobné?

polstar-iphone

5. Pivní helma – zabiják

Alkoholové dárky pro muže jsou vůbec nejvděčnější. Díky této helmě už nebude muset při sledování fotbalu dělat vůbec nic navíc. Dva boční držáky pojmou plechovky s pivem a on bude spokojeně nasávat. A vy budete ta nejlepší partnerka na světě!

pivni-helma-zabijak

Pokud vás originální dárky pro muže zaujaly, poohlédněte se po nich na www.darkyhry.cz. Prodejce je na trhu již několik let a nabízí velmi pestrý sortiment dárečků všeho druhu. Zboží je skladem a vy ho budete mít doma obratem (do 24 hodin). Při nákupu nad 999 Kč se vyhnete poštovnému a budete-li chtít, můžete si dárky vyzvednout na některém ze 139 výdejních míst v rámci celé ČR a Slovenské republiky.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *