Auto-moto

Alu kola nadobro změní charakter vašeho vozu. Musíte je mít!

Dost bylo vymlouvání. Přestaňte své partnerce tvrdit, že se té staré káry brzy zbavíte, když máte úplně jiné plány. Pochlapte se a vysvětlete ji, že to postarší Bávo do šrotu nikdy nepůjde. Naopak bude zanedlouho opět sklízet chválu ze strany vašich přátel. Alespoň za předpokladu, že se pochlapíte a uděláte si radost stylovými elektrony. Důvod je prostý, liťáky promění ojetinu na žihadlo, za kterým se každý otočí.

Nenechte se odradit. ONA si přece taky kupuje šperky, doplňky a další zbytečnosti, které jsou vám úplně volné. Tak proč byste nemohli pro jednou udělat radost sobě? Není nic horšího než auto s potenciálem, které hyzdí potlučené plecháče. Alu kola samozřejmě nejsou „jen“ vizuálně přitažlivá, ale i praktická.

Zahrajte to na bezpečnou jízdu 😉

Pokud vám neprojde tvrzení, že hliníková kola musíte mít, protože jsou krásná, nasaďte větší kalibr. Začněte oslavovat funkční vlastnosti alu disků a sdělte své drahé polovičce, že díky hliníku bude vozidlo lehčí a tedy i lépe ovladatelné. Ve finále nezapomeňte zmínit lepší vedení tepla – tím, že alu disky dobře odvádí teplo z brzd, klesá riziko přehřátí a následného selhání.

Investice, která se vyplatí…

A jako třešničku na dortu vytáhněte papír s přesnou kalkulací budoucí úspory. Hliníková kola nekorodují a jsou méně náchylné na deformaci a ohýbání než plecháče. Ty nejlevnější modely navíc nestojí majlant – seženete je za cenu lehce přes tisíc korun.

Kdo nemá elektrony, nejde s dobou

Když nepomůže žádný z výše uvedených argumentů, proneste cosi o západoevropanech. Ti na lehký tuning starších aut nedají dopustit. Vy přece chcete držet krok s vyspělými státy, být in a cool. Bez elektronů to nepůjde.

Inspirujte ji!

Fotografie vydá za tisíce slov. Ukažte své osudové ženě fotogalerii alu disků a doufejte, že se do stylového designu zamiluje. Kdo ví, třeba vám nakonec povolí mnohem vyšší útratu, než jste původně sami zamýšleli. Hodně štěstí a hliníku zdar!

 

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *