Technika

KALINA industries: Špičkový český výrobce automobilových a průmyslových těsnění

Hledáte spolehlivého dodavatele automobilového nebo průmyslového těsnění? Ať už máte v plánu jednorázový odběr nebo dlouhodobou spolupráci, obraťte se na českou firmu KALINA industries s.r.o., která je na trhu téměř pětadvacet let. Zajímá vás, proč se obrátit právě na tuto firmu? Důvodů je hned několik…

KALINA industries vznikla v roce 2008 transformací původní firmy, kterou v roce 1990 založil pan Kalina. Firma původně vyráběla pouze automobilová těsnění, ale postupem času se výrobní program významně rozšířil. Momentálně jde o veškeré typy průmyslových těsnění, těsnící kroužky a vymezovací podložky.

Společnost disponuje vlastní nástrojárnou, díky které může pružně reagovat na specifické požadavky zákazníků. Mezi klienty patří maloodběratelé i velkoodběratelé z širokého spektra průmyslových oborů, a to nejen z České republiky, ale i zahraničí. Pro pravidelné odběratele je připraven rozvozový plán, v rámci kterého je zboží dopraveno až na smluvené místo určení. Ostatní si mohou zakoupit hotové výrobky v sídle firmy (průmyslová zóna Zlín – Příluky), na pobočce v Táboře a v neposlední řadě využít rozvoz zásilkovou službou.

Firma bedlivě sleduje nejnovější trendy a účastní se mezinárodních strojírenských a automobilových veletrhů. Pracoviště zakázkového řezání disponuje moderními technologiemi, které umožňují řezání vodním paprskem (stroj značky Flow), a to materiály v tloušťkách od 0,1 mm až po 150 mm, s maximálním rozměrem polotovaru 2000 mm x 3000 mm.

Zmínili jsme, že sortiment je skutečně obsáhlý. Buďme však trochu konkrétnější.

KALINA industries vyrábí automobilová těsnění pro všechny typy osobních a nákladních automobilů, ale také motocykly, veterány a traktory. Odběr je možný již od jednoho kusu.

Průmyslová těsnění zahrnují těsnění pro šroubení, plochá tvarová těsnění, těsnící pásy, výseky, výstřihy, výlisky, vymezovací podložky a těsnící kroužky.

Další informace najdete na www.kalina.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *