Auto-moto

Autoservis České Budějovice: FALA nabízí víc než konkurence

Dnešní článek jsme věnovali všem majitelům motorových vozidel, kteří se poohlíží po kvalitním autoservisu v Českých Budějovicích. Patříte do této cílové skupiny i vy a jen neradi byste svůj vůz svěřili do péče fušera? V tom případě se vám budou zamlouvat komplexní služby společnosti autoservis České Budějovice – FALA s.r.o., která funguje již od roku 1997. Firma se postupně rozrostla o osm zaměstnanců a momentálně zajišťuje široké spektrum služeb. Proč byste se měli obrátit právě na ni?

Nechte si poradit od profesionálů

Ať už vám jde o preventivní prohlídku, přípravu vozu na STK, výměnu pneumatiky nebo opravu kosmetických vad na laku, v českobudějovickém autoservisu se vašemu plechovému miláčkovi dostane té nejlepší péče. Zapomeňte na přemlouvání se strany servisáků a naléhání k výměně drahých součástek – profesionálové z autoservisu FALA mají letité zkušenosti v oboru, automobily milují a vyznají se v nich. Rádi vám doporučí hned několik řešení, z nichž si vyberete to nejschůdnější. Odborné konzultace můžete využít také v momentě, kdy budete stát před nákupem nového vozidla, případně budete chtít prodloužit životnost stávajícího vozu.

Kompletní mechanické práce od A do Z

V rámci autoservisu provádí společnost FALA veškeré mechanické práce – výměnu oleje včetně filtrů, výměnu čepů, kompletní výměna brzdového systému nebo určité části, výměnu homokinetických kloubů, opravu motoru, oprava převodovky, výměnu spojky, výměnu ložisek, výměnu agregátu a další.

V českobudějovickém autoservisu nechybí ani lakovací kabina, moderní diagnostické zařízení a 8-bodová geometrie od firmy FAIP. Zároveň můžete využít také opravu/čištění/plnění/dezinfekci klimatizace.

Chcete ušetřit za nové obutí?

Co se týče zmíněného pneuservisu, příjemně vás překvapí ceny. Pneuservis České Budějovice nabízí pneumatiky výrazně levněji než konkurence. V průměru ušetříte až o 20 – 30 % za sadu, takže si můžete bez obav dopřát o třídu lepší pneu.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na firemní prezentaci na www.autoservisfala.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *