Skvělé tipy

Bez kvalitních hutních materiálu jsou šikovné ruce řemeslníků k ničemu

Jedním ze základním předpokladů kvalitní stavby je nejen profesionalita a pečlivost stavařů a řemeslníků, ale samozřejmě i kvalita materiálu. A právě tím se řídí filosofie společnosti EIKA ZNOJMO a.s., která se orientuje na komplexní nabídku hutního materiálu a hutních výrobků pro Brno a okolí. Firma si zakládá na individuálním přístupu, rychlé dodávce, maximální spokojenosti zákazníka a zachování dostupné cenové hladiny i přes vysokou kvalitu služeb.

Hutní materiál pro Brno

EIKA ZNOJMO a.s. nabízí pestré spektrum hutního materiálu a hutních výrobků jako jsou pozinkované, závitové, hladké, ocelové či svařované trubky, střešní a pozinkované plechy a dráty. Společnost disponuje nákladním automobilem s hydraulickou rukou a je proto schopna hutní materiál pro Brno dopravit až na místo určení a ušetřit vám tak spoustu času i starostí, které jsou s manipulací s materiálem tohoto typu neodmyslitelně spojeny. Součástí sortimentu je také profilová a betonářská ocel, Kari sítě a plochá, kruhová tažená či čtvercová ocel. Výztuže do betonu bývají dodávány ve standardních rozměrech, ale stejně tak v atypických velikostech dle přání zákazníka. V nabídce jsou také jekly, sandwichové a trapézové plechy a další žádané produkty z hutního materiálu.

Na své si přijdou i kutilové

Hledáte železářství v Brně, ve kterém nakoupíte vše, co potřebujete ke své práci v dílně? EIKA ZNOJMO a.s. nenabízí jen hutní materiály, ale má skladem i více než 12 tisíc položek železářského a souvisejícího zboží. Barvy, laky, tmely, široký sortiment nářadí, hadice, teplovzdušná kamna na dřevo či kouřové roury a kotevní technika jsou jen zlomkem rozsáhlého sortimentu, které můžete mít okamžitě k dispozici. Pro zákazníky, kteří si chtějí zakoupené zboží odvézt vlastním automobilem, je nonstop k dispozici čerpací stanice, ve které načerpáte naftu, natural 95, Ethanol E85, LPG i CNG za velmi výhodné ceny. Více informací najdete na webu eika.cz.