Jídlo

Čas posledních letošních grilování

Letošní září je teplotně spíš pod průměrem, ale není to nic strašného. Slunečné chvíle se střídají s deštíky, chladnější dny s teplejšími. Není to ani babí léto ani vyslovený podzim, je to čas, kdy můžeme dělat cokoli, co nás baví, třeba si pozvat rodinu či přátele na jedno z posledních letošních grilování. A když se pro vybranou aktivitu počasí zrovna nepovede, stačí se víc obléct.

Pokud jste se rozhodli pro grilování, určitě se podívejte na aktuální nabídku supermarketů Tesco. V akčním letáku najdete kuřecí prsní řízky, mleté hovězí třeba na hamburgery i vepřovou pečeni. Pokud děláte špízy, bude se vám hodin také anglická slanina. Pro grilování nebo na salát nezapomeňte ani na čerstvou zeleninu, například kapii, nebo cherry rajčátka. A pokud máte mezi hosty někoho, kdo maso moc nemusí, bude se hodit také Président Camembert. A aby nebyla po jídle žízeň, v akční nabídce si můžete vybrat i pivo Budvar, Radegast nebo Gambrinus, nebo některé z nabídky italských vín.

Pokud se chystáte na návštěvu mnoha hostů, možná vám přijde vhod týden skvělých nabídek v Albertu. V akci 1 + 1 tak dostanete například sušená rajčata Franz Josef, různé druhy popcornu, nebo chilská vína značky Undurraga. Jestli k vám na rodinnou sešlost přijde tolik dětí, jako třeba k nám, určitě využijete i 2 láhve hustého sirupu Hello. Z nealkoholických nápojů výhodně nakoupíte například také pětilitrovou krabici jablečného moštu, Coca-Colu, Fantu, Dobrou vodu či minerálku Korunní. 20 % je momentálně sleva také na veškerý sortiment dýní. I svůj grilovací nákup tady můžete rozšířit třeba o kuřecí křídla, vepřovou krkovici, krůtí prsní řízky, špekáčky, nebo velkou láhev kečupu Neli.

Aktuální leták Pepco vám pomůže s výběrem teplejšího oblečení na podzimní procházky nebo na zmíněné grilování. Vybrat si v něm můžete třeba dámské svetry, teplé bundy, kardigany, ale také legíny, hřejivé šály, rukavice a další oblečení. Pro domácí pohodlí se mohou pánové vybavit tepláky a mikinami s kapucí i bez. Při velké návštěvě určitě využijete i příbory s plastovými rukojeťmi se srdíčky, nebo vzorovanou deku pro zahřátí. A večerní grilování na terase či pod pergolou vám pomohou zajímavě osvětlit netradiční LED svítidla.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *