Vzdělání

Cestovní ruch – perspektivní obor, který vás bude bavit

Rozhodli jste se, že si rozšíříte vzdělání a poohlížíte se po oboru, který byste opravdu využili v praxi a jehož studium by vás zároveň bavilo? Pokud vás baví cestovní ruch, pak by vaše volba měla směřovat právě na něj. Cestovní ruch patří mezi perspektivní obory, protože cestování bylo, je a vždy bude nedílnou součástí našich životů. Ale kde získat adekvátní zázemí, ve kterém vám studium půjde pěkně od ruky? Pokud vám nedělá problém dojíždění do Prahy, nebo v hlavním městě bydlíte, něco bychom pro vás měli. Dovolte nám představit střední školu cestovního ruchu, ve které vám nově nabyté vědomosti polezou do hlavy samy!

Soukromá střední škola cestovního ruchu, ARCUS s.r.o. vás perfektně připraví po teoretické i praktické stránce. O studenty se starají špičkoví kantoři, díky kterým po absolvování studia nachází uplatnění v cestovních kancelářích a agenturách, ale také v turistických informačních centrech a hotelích. Spousta z nich se nyní živí i jako průvodci cestovního ruchu.

Prioritou pražské střední školy cestovního ruchu je příprava v oblasti cestovního ruchu, která spočívá v individuálním přístupu. Kantoři vedou studenty k samostatnosti, aktivitě a schopnosti seberealizace. Mimo odborných a profilujících předmětů je kladen důraz také na studium výpočetní techniky a v neposlední řadě cizí jazyky. Zda se budete chtít zdokonalit v angličtině, ruštině, němčině, francouzštině nebo španělštině je jen na vás. Počátkem 2. ročníku se všichni studenti povinně učí tři cizí jazyky.

Studium vám usnadní tablet, který škola zapůjčuje všem novým studentům. Díky všudypřítomné WiFi pak můžete čerpat informace z internetu a starat se nemusíte ani o učebnice a sešity. I ty vám škola poskytne zcela zdarma. Mimopražští studenti mají k dispozici další benefit v podobě ubytování.

Studium střední školy cestovního ruchu není jen o biflování teorie. Studenti se pravidelně účastní mnoha exkurzí, besed z odborníky a zájezdů v rámci České republiky i zahraničí. Praxe probíhá v renomovaných cestovních kancelářích a hotelích.

Pokud vás možnost, jak zvýšit své uplatnění na trhu práce a získat pozici v atraktivním oboru zaujala, nezapomeňte se podívat na oficiální web http://arcus9.cz/sscr/.