Bydlení

Chcete koupit nebo prodat nemovitost? Víme, kde se vám to podaří velmi rychle

Díky moderním technologiím je spousta věcí mnohem jednodušší. A platí to i o hledání nového bydlení. Stačí se posadit k počítači, vyťukat adresu realitního portálu a vybrat si nabídku, která odpovídá všem požadavkům. Ještě předtím si ale dobře rozmyslete, kde přesně budete hledat – některé inzertní platformy totiž nabízí více než konkurence. Jak by se vám líbilo široké spektrum nadstandardních služeb, které vám usnadní život? Příkladem budiž Realitní tržnice – jeden z mála realitních portálů, kde najdete inzeráty od vlastníků nemovitostí i realitních kanceláří.

Většina inzertních webů je profilována na nabídky vlastníků, nebo realitních kanceláří. Realitní portál Realitnitrznice.cz však snoubí obě možnosti a na své si tak přijde mnohem širší spektrum uživatelů. Najdete zde nemovitosti, které prodávají/pronajímají soukromé osoby i makléři. Ale tím výhody teprve začínají.

Inzerce je zdarma a jediné, co „musíte“ udělat, je rychlá registrace. Realitní tržnice spolupracuje s několika dalšími navštěvovanými portály a budete-li chtít, můžete svou nabídku exportovat i tam. Tím se výrazně zvýší šance, že najdete kupce nebo nájemce.

Koupě bytu nebo domu je stejně jednoduchá a rychlá. Použijte sofistikovaný filtr, nastavte požadované parametry a vyberte si z nabídky. Každá položka obsahuje všechny důležité informace a samozřejmě i kontakt na prodejce/makléře. Můžete ho kontaktovat také prostřednictvím formuláře.

Pokračujeme dále. Zkuste si sepsat veškeré úkony, které s prodejem a koupí souvisí. Pravděpodobně se neobejdete bez zkušeného právníka, který vám pomůže sestavit smlouvu. Možná se vám bude hodit také finanční poradce – ten vám doporučí výhodné financování. A co teprve renomovaná stavební firma, která se postará o rekonstrukci? Veškeré služby zde najdete pěkně pohromadě a to včetně uživatelského hodnocení. To vám poslouží jako indikátor kvality.

Co dodat? Žehnejme internetu za to, že nám zjednodušuje časově náročné a komplikované záležitosti, jakými prodej a nákup nemovitosti bezpochyby jsou. A teď už hurá na www.realitnitrznice.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *