Byznys

Chcete mít úspěšný web? Najměte si specialistu na online marketing!

Internet vám může otevřít bránu do světa opravdového byznysu. Díky internetovým stránkám oslovíte klienty, kteří by se k vašim službám/produktům jinak nedostali. Jenomže k tomu vede poměrně trnitá cesta a vy ji jen těžko zdoláte sami, bez předchozích zkušeností. Naštěstí si můžete najmout specialistu na internetový marketing. SEO konzultant a web developer Ing. Ivo Pačinek o tom ví své. V oboru se pohybuje přes 10 let a má za sebou nespočet úspěšných projektů. Jak spolupráce s odborníkem probíhá a proč byste si ho měli najmout i vy?

Pokud webové stránky nemáte, budete se muset rozhodnout, zda investujete do profesionálního řešení. Právě to je totiž předpokladem rychlé návratnosti a budoucí prosperity. Buďme však konkrétní. Co pro vás může udělat Ing. Ivo Pačinek?

Ing. Ivo Pačinek provádí analýzu potřeb klientů, což spousta webdeveloperů – freenlancerů i agentur podceňuje. Následuje konzultace, v rámci které vám prozradí optimální postup s ohlede na vaše individuální potřeby. Poradí vám i s výběrem internetové adresy a následně vytvoří web se všemi předpoklady pro úspěšné fungování na trhu.

Pokud jste Ostravy, bude vás zajímat tvorba webových stránek Ostrava. Klienty z Brna a okolí zase tvorba webových stránek Brno. Ing. Ivo Pačinek zároveň působí i v jiných regionech. Za zmínku stojí také tvorba webových stránek Olomouc. Spolupracuje s mnoha klienty ve všech koutech republiky.

Tvorbou webových stránek nemusíte (a neměli byste) spolupráci s Ing. Ivo Pačinkem ukončit. Specialista na internetový marketing vám pomůže s optimalizací stránek pro vyhledávače (= přivede vám zákazníky z vyhledávačů), nastavením PPC reklamy, e-mail marketingem a dalšími moderními marketingovými kanály.

Takže ještě jednou, pro pořádek. Chcete mít úspěšný web? V tom případě pokračujte na www.pacinek.cz.