Zdraví

Chcete přestat kouřit? Přečtěte si o terapii s až 80% úspěšností!

Kouření škodí zdraví, to ví přece každý. Způsobuje rakovinu, snižuje plodnost a má množství dalších neduhů. Přesto v České republice kouří přes dva miliony obyvatel, což je v průměru každý pátý. Pokud do skupiny závislých patříte i vy a hledáte způsob, jak se sebevražedného zlozvyku zbavit, rozhodně nepřestávejte číst. Přestože jste možná bezúspěšně vyzkoušeli několik různých metod, ta následující by vám mohla opravdu pomoct. Už jste slyšeli o biorezonanci? Kromě detoxikace a hubnutí se používá také při odvykání kouření.

Nenechte cigaretu, aby vám organizovala život

Kouření je vysoce návykové a není snadné se ho zříct. Kuřáci jsou doslova otroky své neřesti, protože cigareta rozhoduje o tom, jak stráví čas. A když hladina nikotinu klesne na kritickou hranici, dostaví se nepříjemné abstinenční příznaky. Což není ani zdaleka tak hrozné jako fakt, že každý den v České republice zemře na následky kouření kolem 60 lidí. Jedná se o různé formy rakoviny, onemocnění ovlivněné degenerací buněk či předčasné stárnutí. Důvodů, proč přestat kouřit, je víc než dost, nemyslíte?

Co je biorezonance?

Biorezonance je praktická aplikace kvantové fyziky. Tato neinvazivní a naprosto nenásilná metoda probíhá pomocí speciálního přístroje na biofyzikálním principu. Stimuluje organismus prostřednictvím elektromagnetických frekvenčních vzorků, nemá vedlejší účinky a mohou ji podstoupit lidé všech věkových skupin.

Velkou výhodou odbourávání závislosti na kouření pomocí biorezonance je absence jakýchkoliv chemikálií. Přístroj pracuje s tzv. energetickým potenciálem klienta, a proto jsou terapie „ušity na míru“. Délka terapeutického sezení je 120 min. a úspěšnost dosahuje až 80 %. Přestože nedostanete žádné nikotinové náhražky, chuť na cigaretu by měla zmizet.

Jak přestat kouřit již víte. Co s tím uděláte, je na vás. Chcete se o biorezonanci dozvědět více? Informace najdete na www.bodyrestart.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Myslím si, že pokud chce člověk přestat s kouřením tak by to měl zvládnout sám. Zavislost je sice mrcha, ale všechno jde když chce. Sám jsem na dost dlouhou dobu přestal ze dne na den, když žena otěhotněla a přestala, tak jsem ji chtěl podpořit a vydrželi jsme to. Je Pravda, že já jsem se vrátil ke kouření, ale mám elektronickou cigaretu vapour 2, což je lehčí forma cigarety vzhledem k tomu že nemám s nikotinem je to pro můj pocit mít něco v prstech a vdechovat, ale žena už se k tomu nevrátila. Je to všechno o tom jak se k tomu člověk postaví, nepovažuji se za nekuřáka ale ani typického kuřáka.