Zdraví

Chcete spát zdravěji?

Trpíte bolestí hlavy a pocitem únavy i přesto, že spíte šest a více hodin denně? Dostatek spánku je jistě hlavním faktorem, který ovlivňuje to, zda budeme následující den fungovat na sto procent, ale neméně důležitá je i jeho kvalita. Můžete spát třeba deset hodin denně, ale pokud se bude jednat o nekvalitní spánek, baterky vám nedobije. Pojem kvalitní spánek je v současné době skloňován hlavně s výběrem vhodné matrace, protože právě ta ovlivňuje, jak se nám bude spát.

 

Zkuste si sami odpovědět na otázku, jak je stará vaše postel či matrace. Pět či dokonce deset let? Pokud jste nekupovali opravdu drahou postel či matraci, je vysoce pravděpodobné, že je po těch letech značně proleželá a ke spánku nevhodná. Pokud jsou nerovnosti vidět na první pohled, neměli byste na nic čekat a honem si pořídit novou matraci. V současné době skutečně není problém sehnat kvalitní matrace za výhodnou cenu. Na internetu se to prodejci zdravotních matrací jenom hemží a často narazíte na akce 1+1 zdarma. Můžete si tak pořídit matraci pro sebe, ale i svého partnera za cenu jedné. V případě, že trpíte alergií, se vám bude hodit matrace z antialergenních materiálů.

 

Matrace jsou k mání ve všech možných velikostech a technických provedeních. Tuhost matrace zvolte podle toho, zda se vám lépe spí na měkkém či tvrdším povrchu. Obecně platí, že dražší matrace jsou kvalitnější, ale pokud zapátráte, najdete celou řadu značkových matrací, které jsou levnější, než méně kvalitní kousky od jiných výrobců. Mezi vyhlášené matrace patří matrace Dormeo, které se vyrábějí i v dětských velikostech. I děti by totiž měly mít kvalitní matrací, která jim nedeformuje záda. Pořiďte si matrace pro celou rodinu a spěte jako medvědi. Pamatujte si, že na internetu nakoupíte levněji.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Podvodníci u Dormeo, kteří vás při převzetí nechají podepsat doklad o převzetí a zcela náhodou jsou na druhé straně dokladu obchodní podmínky s tolerancí velikosti matrace 3%, NÁHODA!!! A máte o 6 cm kratší matraci. Toto není podvod, to je Dormeo. Sranda za 60.000,- Kč