Byznys

Chcete ušetřit náklady za sídlo firmy?

Česká legislativa nařizuje právnickým osobám zřídit sídlo firmy. Je jen na vás, zda si do obchodního rejstříku za místo podnikání napíšete pronajaté kancelářské prostory ve vašem městě nebo váš obývák. Možná, že obě výše uvedené řešení nejsou ideální a existuje mnohem přijatelnější varianta, díky které ušetříte podstatnou část nákladů a získáte na prestiži. Říká vám něco pojem virtuální kancelář? Řeč nebude o vymyšlených kancelářských prostorách, které souvisí s virtuální realitou. Naopak, jde o velmi profesionálně zařízené kanceláře, které můžete využívat i vy.

 

Pro některé právnické subjekty je sídlo společnosti nepodstatné. Nepotřebují každodenní přístup do kanceláře a pracovníka, který by vykonával administrativu. V praxi řeší jednatelé sídlo firmy několika způsoby. Pronajmou si kancelář i s pracovníkem a měsíčně zaplatí desítky tisíc za její provoz. Pro firmu, která kancelářské prostory nepotřebuje, je tato možnost značně neefektivní a může vést ke kolapsu firmy. Další možností je sídlo firmy doma. Jednatel tak ušetří na nákladech za pronájem, ale rozhodně neudělá dojem na své klienty. Co byste si řekli o partnerovi, který má sídlo firmy v obýváku?

 

Jak tedy situaci řešit a vyhnout se vysokým nákladům a zároveň mít v obchodním rejstříku atraktivní adresu, která na klienty zapůsobí? Pronajměte si virtuální kancelář a vyzrajte na vysoké náklady, jakožto i na inspekci. To, co je v zahraničí mnohaletou praxí, je možné i u nás. Nechte si do obchodního rejstříku zapsat sídlo společnosti v Praze a plaťte za pronájem jen několik set měsíčně. S velmi lákavou nabídkou přišla společnost COMEFLEX CONSULTING s.r.o. Co všechno pronájmem virtuálního sídla získáte?

 

  • Atraktivní adresu v Praze
  • Školeného pracovníka, který vám bude přeposílat poštu
  • Možnost využívat moderní zasedací místnost
  • Uniknete kontrole zvenčí, která je v hlavním městě nepravděpodobná.

 

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *