Uncategorized

Chorvatsko – nejdostupnější dovolená

Pro Čechy je dovolená v Chorvatsku velmi atraktivní a existuje pro to celá řada důvodů. Chorvatsko je dostupné a to jak finančně, tak i co se vzdálenosti týče. Ne každý chce letět na exotickou dovolenou přes půl světa. Do Chorvatska to máme k moři, co by kamenem dohodil. Tak proč toho nevyužít. Díky velmi výhodným last minute si můžeme zajet či zaletět na dovolenou za pár tisíc. Chorvatsko nabízí to, co od dovolené požadujeme. Zájezd si užije celá rodina a nudit se zde rozhodně nebudete. Pojďme se na cenově dostupnou dovolenou podívat blíže.

 

Zájezdy do Chorvatska s New Travel

 

Pokud pro vás hrají hlavní roli finance, můžete se spolehnout, že vás dovolená Chorvatsko nepřipraví o celoroční úspory. Pakliže se spokojíte se skromnějším ubytováním v útulném apartmánu, nevyjde vás na víc, než dovolená v Česku. Navíc můžete ušetřit ještě více, a to díky last minute Chorvatsko, které nabízí cestovní agentura New Travel. Pokud jste již někde s New Travel cestovali, pak jistě víte, že se jedná o jednu z největších cestovních agentur v zemi. Samozřejmostí jsou perfektní služby a zázemí velké společnosti.

Co se dá na dovolené v Chorvatsku dělat?

Dovolenou si samozřejmě vybíráme i podle toho, zda se na ní nebudeme nudit. A věřte, že se v Chorvatsku nudit opravdu nebudete. Chorvatsko nabízí nádherné písečné pláže, které patří k nejčistším v Evropě, lákají k opalování a lenošení. Co se moře týče, na vrcholu sezony je velmi příjemné, ale koupat se dá dokonce od května do srpna. Zájezdy Chorvatsko jsou vhodné i pro sportovce, kteří mohou využít četné cyklotrasy, vyzkoušet potápění či šnorchlování a nebo sjet na raftu některou z rozbouřených řek. V Chorvatsku je také celá řada kulturních památek, takže si přijdou na své i milovníci krásné architektury. Ještě váháte?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *