Bydlení

Chystáte se stavět? Pak se neobejdete bez dokumentace TZB!

Se stavbou rodinných domů a samozřejmě také objektů technického nebo průmyslového charakteru je pevně spjata zkratka TZB. Netušíte, co si pod ní představit? Jako TZB se označuje technické zařízení budov, tedy vytápění, vzduchotechnika, domácí čističky odpadních vod (ČOV), ale také zdravo-technické instalace nebo přípojky technické struktury. Realizaci technického zařízení předchází pečlivá projektová dokumentace. Máte pocit, že se vám tyto služby budou v budoucnu hodit, ale netušíte, na koho se obrátit?

O projektovou dokumentaci vaší nemovitosti se postará mladá profesionální projekční kancelář TZB PROFI, která nabízí ideální kombinaci individuálního přístupu a velmi příznivých cen. Přestože vznikla relativně nedávno, pracují v ní odborníci s letitými zkušenostmi v oboru. Specializují se na projekty spjaté s rodinnými domy o zastavěné ploše do 150m2, ale vyhoví vám i v případě objektů s větší výměrou. Spolupráce je postavena na otevřené konzultaci, v rámci které vám budou objasněny všechny detaily.

Energeticke stitkyProjekční kancelář TZB PROFI vám bude nápomocná s dokumentací vytápění, vzduchotechniky, zdravo-technické instalace, přípojky technické infrastruktury, projektem domácí ČOV, ale také s energetickými průkazy a štítky. To vše ve všech stupních technické dokumentace dle vyhlášky č. 499/2006 aktualizované dle vyhlášky č. 62/2013 (dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby nebo zařízení, projektová dokumentace a prováděcí dokumentace).

V případě TZB PROFI můžete počítat s vysokou mírou odbornosti, rychlým zpracováním vašich požadavků a přístupem, který se vám jinde nedostane. Ať už se rozhodnete pro vypracování kompletní dokumentace, nebo jen pro konzultaci, jistě budete spokojeni. Další informace navštivte www.tzb-profi.cz, kde najdete také praktické rady a orientační ceník.