Dárky

Chyťte si svůj dáreček na Amplion.cz

Vánoce se blíží mílovými kroky! Že jste to už někde slyšeli? V tom případě to bude jistě pravda. Nebo si snad myslíte, že by nás obchodní řetězce masírovaly s několikaměsíčním předstihem jen tak, pro nic za nic? Ale teď vážně – ani se nenadějeme a opět usedneme ke štědrovečerní večeři, po které následuje tradiční rozbalování dárků. A jak jste na tom vy? Už máte nakoupeno, nebo stále tápete a nemůžete se rozhodnout? A aby toho nebylo málo, k smrti nesnášíte celodenní „výlety“ do nákupního centra, kde na vás čekají poloprázdné regály a davy lidí? V tom případě si stejně jako my, chyťte své dárečky na internetu!

Znáte něco příjemnějšího než nakupování dárečků z pohodlí domova? A jak by se vám líbilo, kdyby vám je někdo prodal s výraznou slevou? Vydejte se na průzkum portálu Amplion.cz, kterou provozuje Centrum.cz a vyberte svým blízkým dárky, díky kterým na letošní Vánoce jen tak nezapomenou. Nabídka je opravdu pestrá a s přehledem nakoupíte dárky pro celou rodinu. Zajímá vás, jaké libůstky na vás čekají? Inspirujte se našimi tipy!

Vybíráme dárek pro něj

Chcete potěšit bratra, nejlepšího kamaráda nebo šéfa, se kterým máte velmi blízký vztah? Co takhle akční střelba se skutečnou zbraní pod vedením profesionálního lektora? Nebo by mu udělal větší radost zážitkový let sportovního letounu Cessna, který bude moct pilotovat? Pokud si na adrenalinové dárky příliš nepotrpí, darujte mu čtečku na e-booky nebo hodinky, které umí nahrávat videosekvence a fotit.

Vybíráme dárek pro ni

Vybrat dárek pro ženu je prý poměrně těžké. Na Amplionu vám to půjde pěkně od ruky. Dopřejte své partnerce či kamarádce relaxační indickou masáž, face-lifting obličeje a dekoltu nebo frakční resurfacing pleti. Nebo snad máte dojem, že by ji větší radost udělalo kvalitní saténové povlečení? Volba je na vás!

Slevy, kam se podíváš

Ať už se rozhodnete pro zážitkový nebo „klasický“ dárek, vždy se můžete spolehnout na slevy, na které jinde nenerazíte. Nakupování na Amplion.cz je intuitivní a stačí zvolit cílovou skupinu (tedy dárek pro může/ženu/rodinu) a cenovou hladinu. Tak na co ještě čekáte? Chyťte si svůj dáreček i vy!