Auto-moto

Co takhle zbrusu nový Hyundai, který začnete splácet až po roce? Díky Hyundai Free Finance ho můžete mít i vy!

Sníte o novém autě, ale nemůžete si ho dovolit? Předtím, než navštívíte nejbližší autobazar, zpozorněte nad atraktivní nabídkou automobilky Hyundai. Ta přišla s nevšedním způsobem splácení, který by se vám mohl zamlouvat. Provoněný interiér nového vozu máte doslova na dosah ruky!

V čem onen „revoluční“ způsob financování spočívá? Program Hyundai Free Finance nabízí splátkové prázdniny, které na rozdíl od těch letních trvají celý jeden rok.

Vyberte si některý z vozů značky Hyundai, které najdete u autorizovaného prodejce KŠV Group chomutov a požádejte o financování formou Free Finance. Zda sáhnete po praktickém rodinném modelu Hyundai i20, prostorné ix20 (nástupce populárního modelu Matrix), bestselleru i30 nebo SUV ix35 , je jen na vás.

Podmínky unikátního financování jsou následující:

  • Nebudete potřebovat celou částku. Stačí, když složíte 25 % z pořizovací ceny vozu.
  • Prvních 12 měsíců se nebudete muset o nic starat. Splácet začnete až po roce a to velmi nízkou měsíční splátku.
  • Po třech letech splácení dostanete možnost doplatit zbývající částku nebo dalších až 5 let splácet. Zároveň si můžete vybrat nový vůz a stávající dát na protiúčet. Anebo vůz vrátíte a předchozí financování vezmete jako velmi výhodný pronájem.
  • V průběhu několika let se toho může hodně změnit a je jen na vás, zda se rozhodnete vůz doplatit, pokračovat ve splácení nebo se ho vzdáte. Hyundai to moc dobře ví a proto svým zákazníkům nabízí možnost volby.

Pokud vás financování zaujalo, není na co čekat. S novou Hyundai i30 můžete odjet již za 74 999 Kč (25 % kupní ceny). Budete si užívat celý rok bez jakýchkoliv splátek či poplatků za pojištění a budete „free“. Samozřejmostí je klasická pětiletá záruka (na tom, kolik kilometrů urazíte, nezáleží) a pojištění s nulovou spoluúčastí.

Sponzorem článku je KŠV Group Chomutov, autorizovaný dealer Hyundai.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *