Finance

Vydělávejte z domova na cizích kvalitních službách!

Láká vás možnost pěkného přivýdělku z pohodlí domova? Případně – pokud již z domova pracujete, nechtěli byste své příjmy zvýšit? Způsobů, jak toho dosáhnout, je skutečně velmi mnoho a dnes se zaměříme na ten, který se v současnosti těší zdaleka největší popularitě. Přestaňte už konečně sedat na lep podvodníkům a začněte dělat něco, co vám bude vydělávat, ale i bavit. Nemáte-li dostatečný kapitál na realizaci e-shopu nebo poskytování služeb, nevadí. Vydělávat se totiž dá i na umění druhých. Ne, skutečně vás nechceme navádět k plagiátorství nebo jiné činnosti na hranici zákona. Podíváme se na zoubek novému partnerskému programu od Coolhousing.net.

O službách, které nabízí jeden z nejoblíbenějších českých server a cloud providerů, společnost Collhousing.net, jsme vás již informovali v minulosti. O jejich parametrech a kvalitách se však dnes rozepisovat nebudeme – ty si ostatně můžete vyzkoušet sami. Zaujal nás nově spuštěný affiliate program, kterého se může zúčastnit úplně každý.

Princip je jednoduchý a tkví v propagaci služeb od Cooolhosing.net. Stačí, když na své webové stránky umístíte reklamní banner, případně jiný prvek se speciálním odkazem a vyčkáte, až přes něj některý z uživatelů uskuteční obchod. V tom momentě získáváte provizi ve výši 3 % z celého nákupu za první platební období.

Možná máte pochybnosti o tom, zda bude provize z nákupu přiznána zrovna vám. Můžete být v klidu, Coolhousing využívá prověřený program Post Affiliate Pro. Fakt, že uživatel nenakoupí přímo po vstupu z vašeho speciálního odkazu také nehraje roli. Platnost cookie je 30 dní a právě po tuto dobu vám bude připsána případná provize.

Minimální výše výplaty činí 500 korun a dostanete ji jednoduše na PayPal (účet je zcela zdarma a pro jeho založení budete potřebovat pouze e-mailovou adresu). Peníze z PayPalu lze samozřejmě převádět na běžný účet.

Způsobů, jak se skrze provizní systém propracovat ke vysokému výdělku, je mnoho. Máte-li webové stránky s IT tématikou, pravděpodobně se vám podaří mnohem větší konverze než na webu určeném ženám. Vydělávat však můžete i v případě, že žádné webovky nemáte. Efektivním řešením může být PPC reklama, díky které se lze často dopracovat k mnohem vyšším ziskům než z klasických bannerů nebo odkazů v textech. Coolhousing.net vám dává možnost a je jen na vás, jak se ji chopíte. Do partnerského programu se můžete registrovat přímo na webu coolhousing.net.