Móda

Dámské plavky – jaké jsou trendy pro léto 2014?

Počasí s námi hraje podivnou hru. Letošní zima jakoby ani nebyla a jaro se přehouplo do léta ještě dřív, než mu zavelel kalendář. Na druhou stranu – pokud se teploty ustálí na současných hodnotách, můžeme se těšit na spoustu prosluněných dní. Chystáte-li se je prožít u bazénu nebo na pláži, máte nejvyšší čas na to, abyste si vybrala nové plavky. Nebo si snad chcete udělat ostudu v loňském modelu? Nebuďte „out“ a jděte vstříc nejnovějším trendům. Rádi vám prozradíme, jakým směrem se ubírají současné trendy.

Pláž, to je módní molo

Kde jinde ukázat svou perfektní postavu, než u vody? Pro šedé myšky je spoustu místa pod slunečníky, ale vy ostatním dokážete, že na to máte. Letos hrají prim nápadité dámské plavky, které hýří barvami a pestrobarevnými vzory. Nebojte se vsadit na originalitu, vyplatí se vám to. A pokud přeci jen sáhnete po jednobarevném modelu, vyberte si takový, který zdůrazní vaše křivky.

Mezi nejpopulárnější vzory, které letos pravděpodobně uvidíte na každém kroku, patří květiny, proužky a hvězdičky. Vypadá to, že léto bude pořádně hravé – a v případě vhodně zvolených plavek taky neobyčejně žhavé.

Dámské plavky

I sportovní look může být sexy

Pokud si pobyt u vody nedokážete představit bez sportování, budete tomu muset přizpůsobit i výběr plavek. Na druhou stranu, se není čeho bát. I sportovní plavky mohou být velmi smyslné, stačí si vybrat některý z trendy modelů. Můžete zvolit jednodílné plavky se upnutějším vrškem, nebo dvojdílnou klasiku. V případě dvojdílným plavek však doporučujeme střídmější design.

Sportovní plavky

Jak vybrat plavky a kde se po nich poohlédnout?

Předpokládáme, že letos nebudete kupovat první plavky v životě a sama dobře víte, v čem budete kus a který střih je naopak nevkus. Zohledněte typ své postavy a snažte se zvýraznit své přednosti. Nové modely pro léto 2014 si můžete prohlédnout na www.damske-plavky.biz. V katalogu najdete jedno i dvojdílné plavky, sportovní plavky, tankiny a v neposlední řadě i plavky nadměrných velikostí. Tak na co ještě čekáte? Hurá pro plavky a pak k vodě!