Dovolená a cestování

Derivia – penzion v centru Brna, ve kterém o vás bude královsky postaráno

Důvodů, proč navštívit Brno, je nespočet. Moravská metropole je centrem všeho dění, střediskem kultury, zábavy a v neposlední řadě také perfektním výchozím bodem pro výlety po malebném okolí. Pokud jste dostali chuť na vyhlášené víno, chcete si „zapařit“ v některém z mnoha klubů nebo si jen zarelaxovat uprostřed čarokrásné přírody, neváhejte. A my vám prozradíme, kde najdete komfortní a přesto velmi levné ubytování!

Ubytování v domácké atmosféře

Vítejte v Penzionu Derivia aneb v jednom z nejlépe situovaných brněnských ubytovacích zařízení. Potrpíte-li si na přátelskou atmosféru, která evokuje domácí pohodu, pak jste na správném místě. Penzion v centru Brna – Derivia se nachází co by kamenem dohodil od všeho důležitého. Důležité instituce, zábavní a obchodní centra budete mít doslova na dosah ruky a přesto se vám dostane nezbytného soukromí.

Penzion Brno se chlubí příjemně vybavenými pokoji, ve kterých nechybí televize a možnost připojení na vysokorychlostní wi-fi. Přímo v penzionu působí zkušená fyzioterapeutka, která vám na požádání provede uvolňující masáž.

Potřebujete řidiče? Žádný problém!

Za zmínku však stojí i ostatní členové personálu, kteří vám rádi poradí tipy na výlety a v případě zájmu pro vás zařídí program od A do Z. O vaši pohodlnou a bezpečnou cestu se postará profesionální řidič, který vám svým vystupováním neudělá ostudu ani v případě důležité pracovní schůzky. Patřičná kultura oblékání a znalost anglického jazyka je pro něj samozřejmostí.

Objevte všechny krásy Brna a okolí

Zajištění výletů doporučujeme především těm, kteří do Brna vyrazí kvůli vínu. Dejte na doporučení místních a navštivte nejvyhlášenější vinné sklípky. Na své si však přijdou také milovníci historie, kteří touží po opěvování krás nejimpozantnějších kulturněhistorických památek.

Tak co vy na to? Necháte se během pobytu v Brně hýčkat? Svůj pokoj si můžete rezervovat na www.penzionderivia.cz.