Reklama

Stříbrné mince

Přemýšlíte o tom, kam vložit svoje peníze? Investujte je do stříbra.

Ubytování na Slovácku

Ubytujte se v stylovém rodinném penzionu umístěném v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Energie

Díky kotlíkové dotaci získáte až 80 % pořizovacích nákladů za tepelné čerpadlo

Trápí vás vysoké výdaje ze energie, které spotřebujete na vytápění? Výdaje můžete výrazně snížit výměnou neekologického kotle za tepelné čerpadlo. Z dlouhodobého hlediska ušetříte spoustu peněz a zvýšíte komfort bydlení – nebudete muset dělat kompromisy a začnete topit tak, aby se všichni členové domácnosti cítili příjemně. Pokud se obáváte vysokých vstupních nákladů, v tomto ohledu vás výměna kotle za čerpadlo nevyjde příliš draho díky možnostem tzv. kotlíkové dotace.

Vyberte si tepelné čerpadlo u KLIMA RAPID

S výběrem vhodného tepelného čerpadla si nechte poradit od profesionálů. Obrátíte-li se na renomovanou firmu KLIMA RAPID (na trhu od roku 1994), získáte optimální řešení na míru vašeho bydlení.

KLIMA RAPID dodává a montuje a špičková tepelná čerpadla Panasonic Aquarea (provedení vzduch-voda), které vaší domácnosti přinesou až 78 % úsporu za energie oproti elektrickým topným systémům. Dále pak tepelná čerpadla Midea v provedení vzduch-vzduch a vzduch-voda do výkonu 16 kW. V portfoliu nechybí vysoce kvalitní zařízení Daikin Altherma s vysokou energetickou účinností a velmi tichým provozem. Pro majitele novostaveb a nízkoenergetické domy jsou vhodná nízkoteplotní tepelná čerpadla, pro rekonstrukce vysokoteplotní čerpadla.

Jak na čerpadlo získat dotaci?

Žádost o kotlíkovou dotaci můžete podat již koncem ledna 2016. Kotlíková dotace je určena fyzickým osobám vlastnícím rodinný dům s maximálně třemi bytovými jednotkami a hlavním zdrojem tepla v podobě kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním. Výše dotace dosahuje až 80 % z pořizovacích nákladů kotle, nejvýše pak 120 000 Kč.

Bližší informace o možnostech získání kotlíkové dotace a detailní technické parametry tepelných čerpadel najdete na www.klimarapid.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Tepelné čerpadlo je dnes nejvhodnějším zdrojem vytápění. Jeho provozní náklady jsou poloviční například od vytápění plynem nebo elektrokotlem. Instalace zařízení není delší než jeden den. S pozdravem Víšek TRAMONTA KLIMA