Skvělé tipy

Díky online cashback nebude vaše peněženka nikdy prázdná

Nemusíte zrovna patřit mezi milovníky nakupování, abyste si stačili všimnout věrnostních akcí, které si pro své věrné zákazníky chystá celá řada prodejců. Jejich podstatnou je vrácení určitého procenta z utracené částky zpět zákazníkovi a to především ve formě věrnostních bodů, které může opět utratit pouze v konkrétním obchodě. Ze strany prodejců jde o velmi chytrý tah – zákazníkům je líto nechat body ležet ladem a opět se vydají nakoupit na stejné místo. Trochu z jiného soudku je nakupování prostřednictvím některého z e-shopů, které sdružuje portál plnapenezenka.cz. Ty totiž nabízí službu online cashback, díky které se vám do peněženky vrátí skutečné peníze.

Chci peníze zpět, co proto musím udělat?

Používání Plné Peněženky je zcela zdarma a jediné, čím si musíte projít, je rychlá registrace, za kterou dostanete vstupní bonus 50 Kč. Tím se vám otevře brána do světe výhodného nakupování, za které budete inkasovat peníze. Jednoduše budete nakupovat tak, jak jste zvyklí a do dvou dnů se vám cashback zobrazí na svém účtu v Plné peněžence. Ty si můžete poslat zpět na váš běžný účet. Doporučíte-li systém přátelům, získáte další bonus ve výši 100 Kč. Pokud je vám to málo, využijte další slevy, které vám zajistí slevové kódy ve vybraných obchodech.

Kde můžu nakupovat a s jakou slevou?

Seznam e-shopů, kteří jsou napojeni na systém cashback je opravdu pestrý a rozhodně se nejedná o specifické zboží, které si kupujete jednou za čas. Mezi top prodejce patří MALL, KASA, SLEVOMAT či ASTRATEX, při čemž výše cashbacku je individuální. Často se však jedná i o hodnoty blížící se k 10%, v případě nákupu u T-Mobile pak dokonce 30%. Nejžhavější akce mají na portálu plnapenezenka.cz vlastní sekci, takže je určitě nepřehlédnete. To samé platí i o prodejcích, kteří aktuálně nabízí slevové kupóny.

Shrnuto a podtrženo – není jediný důvod, proč službu nevyužít. Nikde jinde za nákup peníze zpět nedostanete…