Volný čas

Dopřejte si dechberoucí ohňostroj nejen na Silvestra

Silvestra sice slavíme jen jednou za rok, což ale neznamená, že si pořádný ohňostroj nemůžeme dopřát i jindy. Naopak – příležitostí, ke kterým se zábavná pyrotechnika skvěle hodí, je víc než dost. Bývá nedílnou součástí každé významné společenské akce, ale stejně tak jí můžeme okořenit oslavu životního jubilea nebo výročí. Pokud vás v blízké budoucnosti podobná akce čeká, rozhodně ohňostroj zvažte. Buďte však maximálně obezřetní a rozhodně nekupujte pyrotechniku neznámého původu. Úspora několik a set nebo tisíc korun vás může v závěru přijít pěkně draho. Neradi bychom vás strašili, ale za nepěkná zranění, ke kterým dochází během manipulace s pyrotechnikou, často nemůže jen neopatrný uživatel, ale především nekvalitní výrobky.

Chcete-li, aby vaše oslava byla skutečně nezapomenutelným zážitkem, ovšem v dobrém slova smyslu, obraťte se na někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní a prověřené výrobky. Jedním z předních specialistů na pyrotechniku, jakožto i realizaci ohňostrojů, je společnost TARRA pyrotechnik s.r.o., která se v oboru pohybuje již od roku 1993. V současné době nabízí přes 500 druhů vysoce kvalitní zábavní, ale i profesionální pyrotechniky I.-III. třídy, kterou dodává i do zahraničí. Sortiment zahrnuje jednoduchou pyrotechniku v podobě petard, fontán, římských, rotujících sluníček, dýmovnic a jiných kompaktních ohňostrojů určených pro vlastní odpal, ale i pyrotechniku mnohem většího kalibru a skutečně pompézní ohňostroje.

Odborníci z TARRA pyrotechnik pravidelně navštěvují prestižní festivaly v kolébce pyrotechniky – Číně. Spolupracují a konzultují s čínskými kolegy a díky tomu mají vždy přehled o aktuálních trendech a novinkách. Své zkušenosti každoročně předvádí na celostátním festivalu tvůrců ohňostrojů, která se koná v Kroměříži a předváděcí akci v Hlučíně. Ta se koná většinou na podzim, což je vzhledem k blížícímu se Silvestru perfektní načasování. Pokud se na festival nebo firemní akci nedostanete, načerpejte inspiraci přímo na webu tarra.cz, kde najdete videoukázky z minulých let. Na webových stránkách najdete i kompletní informace o nabízeném sortimentu a kontaktní údaje. TARRA pyrotechnik vyhoví i vašim netradičním požadavkům, nebojte se zeptat 🙂