Zahrada

Dopřejte si na zahrádku trochu exotického dřeva

Pokud se již nyní nemůžete dočkat příjemného posezení na zahrádce, zpříjemněte si čekání nákupem nového zahradního nábytku. Co na tom, že u nás spíše než eukalyptus a teak, rostou duby a smrčky. Exotické dřeviny rozhodně nejsou doménou pouze dalekých krajů a celkový ráz typicky české zahrady naopak umocní. A to bychom nebyli my, kdybychom vás nenasměrovali tam, kde na vás čeká opravdu bohatý výběr překrásného nábytku nejen ze dřeva, ale i z umělého ratanu. Ten má oproti přírodnímu materiálu obrovskou výhodu – odolá rozmarům počasí a můžete ho proto nechat venku i přes zimu. Navíc je imunní vůči plísní a nemusíte se bát, že se z něj oloupe barva.

Vítejte na NAZA!

Naza.cz je zbrusu nový internetový obchod, který provozuje společnost Texim s.r.o. Firma je na českém trhu již od roku 1991 a nabízela různé druhy těsnění a gumárenské zboží a právě s tím si ji většina klientů spojuje. V roce 2005 mezi svůj sortiment začlenila i zahradní nábytek a chlubí se nejnižšími cenami na trhu. I přesto však na prvních 30 zákazníků čeká 15 % sleva, díky které je zboží ještě dostupnější. A protože je Texim přímým dovozcem a zboží drží skladem, můžete mít nový nábytek doma už na druhý den. Vybrat si můžete mezi dvěma druhy eukalyptového dřeva, akácie, teaku, meranti a již zmíněného umělého ratanu. A jaké jsou přednosti jednotlivých dřevin?

  • Teak není náročný na údržbu a díky vysokému obsahu olejů snadno odolá parazitům a přírodním škůdcům. Problémy mu nečiní ani deštivé počasí či sníh.
  • Akácie vás na první pohled zaujme příjemnou barvou s jemnou plamennou strukturou. Krásný vzhled však není jedinou výhodou, nábytek z akácie je vysoce trvanlivý a budete-li se o něj dobře starat, pravděpodobně si ho budou užívat i děti vašich dětí.
  • Za akácií a teakem ovšem nezaostává ani eukalyptus, který je velmi tvrdý a tedy i odolný. Správná údržba zaručí dlouhotrvající perfektní vzhled a vlastnosti.

Zahradní dřevěné sestavy si můžete objednat online nebo navštívit vzorkovou prodejnu v Hradci Králové a přivonět si k luxusnímu přírodnímu materiálu naživo.