Dovolená a cestování

Dovolená v karavanu není jen pro dobrodruhy

Jaká je vaše představa o ideální dovolené? Nastoupit do letadla, nechat se dopravit až na místo a přivlastnit si místečko na pláži, ze kterého se na několik dní nehnete? Anebo naopak patříte mezi dobrodružnější povahy, které na jednom místě nevydrží? Nechcete-li se během dovolené vázat na jediné místo a přidělávat si starosti hledáním ubytování, připojte se k rozrůstající se rodině karavanistů. Dovolená v karavanu má své charakteristické kouzlo a zatímco někteří ji na chuť nikdy nepřijdou, jiní by nejraději v obytném voze strávili celé léto.

Svoboda, nezávislost a spousta možností

Cestovat v karavanu znamená být nezávislý. Obytný vůz vám dá svobodu a možnost volby. A je jen ve vaší režii, jestli se dopravíte až do cíle, nebo trasu během cesty změníte. Moderní karavany se chlubí širokým spektrem vybavení a v těch nejluxusnějších se budete cítit jako doma. Současná nabídka příslušenství pro karavany vám umožní udělat z vozu malý soukromý kemp se vším všudy. Stačí zaparkovat, připojit stan a z obytného vozu se rázem stane víkendová chata s terasou. Samozřejmostí je vlastní chemické wc, solární panely generující elektrickou energii, klimatizace a další nezbytné vybavení, díky kterému vám nebude nic chybět.

Karavan si lze koupit i zapůjčit

Od nového karavanu vás může odradit jen vyšší pořizovací cena, která se blíží ceně malého rodinného domku. Obytný vůz navíc není žádný drobeček a měli byste proto předem vyřešit, kde ho po dovolené ustájíte. Přeplněné parkoviště uprostřed panelové zástavby není dvakrát ideální a pronájem garáže nebo většího parkovacího stání se opět promítne do rozpočtu.
Karavan si ale lze i zapůjčit, což je pro většinu lidí mnohem dostupnější řešení. Vyberete si model, který vyhovuje vašim požadavkům a nabídne vám a dalším účastníkům výletu dostatečnou kapacitu. Po dovolené ho vrátíte a nebudete se muset o nic starat.

Když karavan, tak od specialisty

Ať už se rozhodnete jakkoliv, obraťte se na společnost Hykro s.r.o., která nabízí prodej nových karavanů a funguje také jako půjčovna obytných aut značek Knaus, Weinsberg, Carado, Carthago, Malibu, LaStrada, Fendt, Kabe, Tabbert, Weinsberg, Wilk a T@B. Kromě toho provozuje také půjčovnu karavanů a prodává veškeré příslušenství. Samozřejmostí jsou nejen bezkonkurenční ceny, ale také špičkový servis a poradenství. Předtím, než se svým novým nebo zapůjčeným karavanem vyrazíte za dobrodružstvím, vás odborníci z firmy Hykro s.r.o. zaškolí a vysvětlí vám vše, co je třeba.

Tak co vy na to? Strávíte příští dovolenou v karavanu? Možná si tento způsob cestování zamilujete natolik, že se nakonec rozhodnete pro vlastní karavan. Tak bon voyage!