Auto-moto

Dovolená v obytném autě nebo karavanu má úplně jiný rozměr

Jaká byla vaše letošní dovolená? Vydařila se vám dle očekávání, anebo jste si ji příliš neužili? Slunění na pláži a nic nedělání má něco do sebe a tím spíš, když za vás vše zajistí cestovní kancelář. Ale po čase se tento způsob „dovolenkování“ začne jevit jako poněkud monotónní. Co takhle to napřesrok změnit a vydat se na dovolenou po vlastní ose? Neomezovat se na jediné místo a zažít absolutní svobodu? Tu můžete získat s obytným vozem nebo karavanem. Možná jste zaznamenali, že obliba caravaningu neutuchá, ale naopak rok od roku stoupá. Důvody jsou jasné.

Caravaning je fenomén, kterému se oddávají lidé na celém světě. Vaše dovolená začne již v momentě, kdy nastoupíte do vozu. Můžete se vydat kamkoliv budete chtít a v průběhu cesty kdykoliv zastavit nebo změnit směr. Proč se vázat na hotel, když si můžete vozit ubytování s sebou? A my vám prozradíme, kde seženete nejlepší obytná auta na trhu.

Proč si nedopřát to nejlepší – kvalitu a komfort se vším všudy? Obraťte se na společnost Caravan centrum Hykro, která prodává nová obytná auta, karavany a veškeré příslušenství. Komplexní portfolio služeb ale zahrnuje také pronájem, bazar, výkup obytných aut a související služby (včetně servisu, zajištění financování apod.). Co na tom, že toho o caravaningu moc nevíte. Profíci z Caravan centra Hykro vám vysvětlí vše, co je třeba a poradí vám při výběru. Věřte, že s ohledem na pořizovací cenu nových karavanů a obytných vozů, se vám odborné poradenství bude hodit.

Buďme však trochu konkrétnější. Co najdete v nabídce? Jde o karavany a obytné vozy renomovaných značek jako Carado, Camp, Fendt, Kentucky, Knaus či Weinsberg. Výběr vybavení pestrý a jediné, na čem záleží, je váš rozpočet. Na skutečně náročné cestovatele čekají luxusní vestavby značky La Strada (modifikace vozů Fiat Ducato, Renault Master a Mercedes Sprinter), které se chlubí mnoha prestižními oceněními.

Za zmínku stojí také prvotřídní německé karavany Fendt, které nabízí jedinečnou kombinaci nadstandardní výbavy, perfektního zpracování a moderního designu. Fendt vyrábí karavany v několika modelových řadách a to pro zkušené karavanisty i pro začátečníky.

Ať už vaše volba padne na obytný vůz nebo karavan, odborníci z Caravan centra Hykro vám rádi doporučí optimální řešení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *