Internet

Postavte si svůj e-shop atom po atomu!

Základní částicí všech prvků je atom a základem prosperujícího online byznysu zase sofistikované e-shopové řešení. Myslíte-li to s podnikáním vážně, vyhněte se nevyladěným open source řešením a zaměřte se na systém, kterému se nebudete přizpůsobovat. Atomer.cz se totiž přizpůsobí vám. Pěkně atom po atomu…

Vývojáři ze společnosti All4Shop.sk, kteří mají systém na svědomí, se orientovali na jednoduchost a uživatelskou přívětivost, což ovšem neznamená, že Atomer nezvládá to, co komplikovanější řešení. Naopak, obsahuje obrovské množství modulů, díky kterým si lze e-shop předělat k obrazu svému. Perfektní je především kreditní systém, na základě kterého si sami vyberete, na jak dlouho budete daný modul využívat (30, 90 a 360 dní). V praxi tak nebudete platit za nic, co ve skutečnosti nevyužijete. A to se nám líbí 🙂 Stav aktivních modulů můžete neustále sledovat a v případě potřeby prodloužit.

Administrace, ve které se neztratíte

Administrační rozhraní je skutečně velmi vyvedené. Nepřehledné shluky nepotřebných tabulek a menu se v případě Atomeru rozhodně nekonají. Zorientovat se v něm trvá…nejvýše několik minut. Žádný z prvků zde není zbytečně a vše je seřazeno s ohledem na maximální uživatelský komfort a intuici. Položky je možno rychle editovat a přidat k nim mnoho specifických atribut a fotografií.

Atomer-administrace1

Neméně přehledné jsou i objednávky, ve kterých nechybí žádné podstatné informace o zboží zákazníkovi nebo způsobu platby. Statistiky o nákupech a návštěvnících vám zase pomohou v budoucích úpravách e-shopu. Reporty se zisky najdete hned na úvodní stránce a s klienty lze komunikovat i hromadně – prostřednictvím mailing listu.

To, co uvidí zákazníci

Vizuální stránka e-shopu je pro většinu zákazníků podstatnější než nízké ceny. E-shop, který budí důvěru, má mnohem lepší konverze a právě proto budete mít k dispozici několik pěkných šablon, které lze využít zcela zdarma. Nespokojíte-li se s univerzální šablonou, sáhněte po designu na míru.

Atomový e-shop je vidět

Tvorba e-shopu by měla zahrnovat také jeho optimalizaci. Jedině díky ní se k vám dostanou klíčoví zákazníci. Důmyslné SEO nastavení je do vašeho e-shopu rozhodně přivede! Základní nastavení je již v ceně a v případě zájmu je možno zakoupit další moduly.

Pokud vás Atomer zaujal, ale stále máte pochybnosti, jednoduše si ho na 30 dní zdarma vyzkoušejte. Pokud vám i přesto nebude vyhovovat, nechte si od All4Shop.sk vyrobit eshop na míru.