Móda

Exkluzivní diamantové šperky od D.I.C.

Která z nás by netoužila nosit kolem krku přívěšek s diamantem nebo rovnou diamantový náhrdelník? Jenomže přesvědčit manžela, aby nám ho koupil je nadlidský úkol a to i pro jinak velmi přesvědčivé ženy. A co na to jít šalamounsky a informovat svého muže o tom, jaká je diamant skvělá investice? Lhát mu rozhodně nebudete. Diamantové šperky patří stejně jako zlato či jiné drahé kameny a kovy k nejstabilnějším investicím, které ochrání vaše finance před inflací a zároveň přinesou zajímavé zisky. Pokud toužíte po opravdu exkluzivních diamantech, budete nadšené z nabídky Diamonds International Corporation.

Dokonalé šperky od Diamonds International Corporation

Diamonds International Corporation se výrobou a prodejen originálních diamantových šperků zabývá sedmým rokem. Na trhu je již od podzimu 2005 a momentálně tvoří většinu obratu obchod s investičními diamanty. To však neznamená, že by byla výroba šperků na druhé koleji. Naopak, D.I.C. nabízí skutečně nádherné kousky, kterými nepohrdnou i ty nejnáročnější z nás. Pokud si chcete diamanty prohlédnou na vlastní oči, můžete se na ně podívat v několika showroomech. Najdete je v Praze, Karlových Varech či v Bratislavě.

Certifikát ke každému kameni

Diamonds International Corporation se ke svým zákazníkům chová velmi poctivě a ke každému diamantu přikládá certifikát, který dokládá jeho původ. Certifikát dostanete nejen k samostatným kamenům, ale také k těm, které byly zasazeny do šperku. Certifikát vystavily přední gemologické laboratoře, které jsou akceptované po celém světě. Diamonds International Corporation Je jediným českým členem a akcionářem Antverpské diamantové burzy, což jsou pádné argumenty na to, aby váš drahý uvolnil na tuto výhodnou investici vámi požadovanou částku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *