Bydlení

Exkluzivní kovaný plot udělá z vašeho bydlení zámek

Vizitkou každého domu není jen nová fasáda a pěkná střecha, ale i stylový a robustní plot. Chcete-li vašemu bydlení dodat punc exkluzivity, vsaďte na exkluzivní kované ploty, které vyrábí známé kovářství Kacovský. Firma se výrobou klasických i uměleckých kovářských předmětů zabývá již od roku 1994 a podílela se i na realizaci originálních výrobků pro hrady Červený újezd a Okoř.

Plot, o který se nemusíte starat

Kovářství Kacovský vyrábí kované ploty a brány v jednoduchém a moderním stylu, které se hodí zejména k novostavbám, ale také umělecké kované ploty kované tradičními kovářskými technologiemi. Většinou se jedná o ploty s nýtovanými spoji čtyřhranné oceli s pásovinou, materiály výplně a způsob provedení spojů si však můžete zvolit dle libosti. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé zakázce a pečlivě odvedená práce, se kterou budete opravdu spokojeni.

Jednoduché kovové ploty je možné ponechat pouze v základní povrchové úpravě (žárové zinkování). Tyto ploty jsou bezúdržbové a vydrží v původním stavu i několik desítek let. U zdobenějších variant je vhodný finální nátěr kovářskou barvou, která dá plotu nejlépe vyniknout.

Zažádejte zdarma o cenovou nabídku

Pokud vás kované zábradlí a ploty zaujaly a zajímá vás cena realizace, zažádejte si o cenovou nabídku. Sortiment je natolik široký, že není možné zpracovat jednotnou cenu – tu vám kovářství zpracuje individuálně dle vašich požadavků a vyžadovaného množství. Cenová nabídka vám bude vyhotovena do týdne a to zcela zdarma. Kontakt, další informace a v neposlední řadě i ukázky realizací najdete na na webových stránkách kovarstvikacovsky.cz. Umělecké kovářství Kacovský najdete v obci Stehelčeves (sjezd rychlostní silnice Praha – Slaný), zhruba 15 minut jízdy autem z Prahy.