Finance

Ferratum Bank Limited: Jediná banka, která půjčí před výplatou kdykoliv

Příčinu vašich finančních problémů zkoumat nebudeme a raději vám prozradíme, jak malou díru rozpočtu co nejefektivněji zalepit. Říká vám něco rychlá půjčka před výplatou? Pravděpodobně si ji vybavíte v souvislosti s nebankovními společnostmi, které většinou nevzbuzují příliš důvěry. Není však důvod k obavám – krátkodobé úvěry, jako stvořené pro překlenutí několika dní až týdnů před výplatou, totiž nabízí také Ferratum Bank Limited. Nová banka je součástí skupiny Ferratum Group a jako jediná vám pošle peníze již do 1 minuty od schválení půjčky.

Kdo má u Ferratum Bank otevřené dveře?

Proč to dělat složitě, když je to tak jednoduché? Ferratum Bank se skutečně řídí heslem „více než peníze pro každého“ (more than money to everyone) a nabízí rychlé půjčky za velmi zajímavých podmínek. Jediným předpokladem je věk od 21 od 85 let a žádná jiná nesplacená SMS půjčka u Ferratum Bank.

Obejdete se bez potvrzení o příjmu, nebudete potřebovat ručitele a o půjčku zažádáte z pohodlí domova. Ale kolik vám Ferratum Bank půjčí? A na jak dlouho?

Parametry půjčky

Ferratum Bank nabízí částku 500 Kč až 10 000 Kč na dobu od 7 do 45 dní. Napoprvé si můžete půjčit až 5 000 Kč a na vyšší částku dosáhnete až poté, co řádně splatíte první půjčku. Budete-li mít problém s dodržením termínu splatnosti, můžete si ji za poplatek prodloužit o 30 dní, a to až 2 x.

Žádost o půjčku probíhá následovně:

  • Na www.ferratum.cz vyplníte online formulář, případně pošlete SMS v přesně definovaném tvaru (podrobnosti najdete na zmíněném webu banky)
  • Do 10 minut proběhne posouzení žádosti a vy budete obratem vyrozuměni s výsledkem. V případě kladného posouzení vám Ferratum Bank okamžitě odešle peníze na účet.

Co dodat na závěr? Ferratum Bank je první banka, která má ve svém portfoliu rychlé půjčky před výplatou. Chcete-li si půjčit menší částku na kratší časové období a zároveň byste se neradi upsali neznámé nebankovní společnosti, není co řešit. Díky Ferratum Group vyřešilo své drobné finanční potíže více než 1,5 milionů lidí z 20 zemí světa. Můžete se mezi ně zařadit i vy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *