Byznys

Firemní vzdělávání je důležité. Díky virtuálním kurzům můžete ušetřit čas i peníze!

Podnikatelská sféra je velmi dynamická a neustále se formuje. Co to znamená pro vás? Skutečnost, že je vaše firma úspěšná, neznamená, že tomu tak bude napořád. Nechceme vás strašit, ale v žádném případě své úspěchy nepřeceňujte a se vší pokorou na sobě neustále pracujte. To samé platí i o vašich zaměstnancích, kterým byste měli dopřát dostatek prostoru pro sebevzdělávání.

Díky virtuálním kurzům je firemní vzdělávání mnohem dostupnější

Firemní vzdělávání je důležité, nicméně pro spoustu menších a středně velkých firem poměrně nákladné. Ale ať už vám cashflow umožňuje cokoliv, nabízí-li se možnost ušetřit, chopte se ji! V posledních letech dominují virtuální kurzy, díky kterým je vzdělávání dostupnější než dřív. Chcete-i zdokonalit své schopnosti a pružně reagovat na změny prostředí, máte šanci. Vaši zaměstnanci budou pracovat mnohem efektivněji a konkurenceschopnost vašeho podniku výrazně vzroste. Ale na koho se v souvislosti s firemním vzděláváním obrátit?

Vítejte v Online Akademii od Motiv P

S firemním vzděláváním vám rádi pomohou odborníci z přední české poradenské a vzdělávací společnosti Motiv P s.r.o.

Efektivním nástrojem, který vám umožní minimalizovat náklady za firemní vzdělávání, je Online Akademie čítající 40 kurzů na různá témata. Virtuální kurzy mají formu videa s profesionálním lektorem a powerpointovou prezentací. Do kurzů lze přistupovat opakovaně, a to kdykoliv a odkudkoliv. Motiv P se soustředí především na oblast change managementu a vedení změny ve společnosti, soft skills, orientaci na zákazníka a prodejní dovednosti, efektivní komunikaci, work-life balance, projektové řízení a vedení projektu ve firmě a další.

Kurzy lze navolit dle specifických potřeb firmy, případně si nechat vytvořit firemní školení na míru. Veškerá administrace probíhá přímo na portálu MotivP.com.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *