Energie

GASPLAN – komplexní služby v oblasti plynárenství

Hledáte spolehlivou společnost, která se zabývá plynofikací? Obraťte se na GASPLAN s.r.o., která na trhu působí více, než dvacet let. Původní firma Vladimír Žižka – Gasplan se v roce 1999 transformovala na současný GASPLAN s.r.o. a v roce 2004 rozrostla o další společnost GASPLAN CZ s.r.o. (není plátcem DPH). GASPLAN nabízí služby v oboru plynárenství a to především na inženýrskou a projektovou činnost ve výstavbě. Vzhledem k dlouhodobému působení v oboru se může pochlubit celou řadou zvučných referencí, jako je hlavní zpracovatel projektových dokumentací pro Jihočeskou plynárenskou a.s., E.ON České Budějovice atd. GASPLAN za dobu své existence vyhotovil a realizoval více než 1000 projektů a příští může být ten váš.

Činnost společnosti GASPLAN

Jak jsme již zmínili v úvodu, GASPLAN s.r.o. má značný rozsah působnosti v oblasti projektových prací i inženýrské činnosti. Zároveň provádí dozorování staveb a poradenskou činnost. V rámci projektových prací se GASPLAN zabývá vysokotlakými (VTL), středotlakými (STL) a nízkotlakými (NTL) plynovody. Provádí plošnou plynofikaci měst a obcí, rekonstrukce VTL a STL regulačních stanic, ale také studie plynofikací či gazifikaci obcí a měst. V rámci inženýrské činnosti pak projednávání navrhovaných staveb s orgány státní a územní správy, identifikace stavbou dotčených pozemk, uzavírání smluv o smlouvách s budoucími majiteli apod.

Dozorování staveb a poradenská činnost

GASPLAN provádí i autorský dozor v oboru technologická zařízení staveb, technický dozor investora. V rámci poradenské činnosti poskytuje informace o možnostech a podmínkách připojení na plynovodní síť, jakožto i výběr nejvhodnějšího druhu a způsobu vytápění a přípravy TUV. GASPLAN vám pomůže zvolit nejvhodnější plynové spotřebiče a také jejich umístění. Další doplňující informace ohledně činnosti společnosti a kompletní reference najdete na gasplan.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *