Jídlo

Bez pořádného nádobíčka vaše kulinářské umění nikdy nevynikne

Můžete se jmenovat třeba Pohlreich, ale bez kvalitního gastro zařízení a vybavení se zkrátka neobejdete. Zařizujete-li si vlastní restaurační zařízení, školní kuchyni, pekárnu, pizzerii nebo jakoukoliv gastronomickou provozovnu (nebo už ho máte, ale chystáte se na renovaci), určitě se vám bude hodit pestrá nabídka společnosti Gastrocentrum-Písek s.r.o. Široký výběr kvalitního českého i zahraničního gastro zařízení uspokojí i ty nejnáročnější. Pevné a kvalitní materiály a moderní technologie vyhovují všem soudobým požadavkům a zaručují dlouhou životnost. Vhodně zvolené gastronomické vybavení a zařízení by mělo být nejen funkční a ekonomické, ale také nenáročné na údržbu. A právě to nabízený sortiment do puntíku splňuje.

Kompletní servis od poradenství až po instalaci a zaškolení

Nemáte-li s výběrem gastro zařízení žádné zkušenosti, nevadí. Odborníci z firmy Gastrocentrum-Písek vám poradí a postarají se o dopravu a následnou instalaci. Navrhnou vám optimální a cenově dostupné řešení, které bude vyhovovat vašim individuálním požadavkům. U některých komplexnějších gastro strojů se můžete setkat s náročnější obsluhou a právě proto je k dispozici také školení. Na veškeré gastro vybavení se samozřejmě vztahuje také záruční a pozáruční servis. Prohlédnout si ho můžete z pohodlí domova přímo na webu gastrocentrum-pisek.cz.

I starší gastro zařízení může dobře sloužit

Na své si přijdou i zákazníci, kteří nemohou investovat do zcela nových přístrojů. Společnost Gastrocentrum-Písek provozuje i gastro bazar, v rámci kterého prodává starší, ale stoprocentně funkční a nepříliš používané zboží. Jde o nejjednodušší způsob, jak vybavit provozovnu kvalitním zařízením a současně maximálně optimalizovat náklady. Nabídka použitého gastro vybavení je velmi široká a neustále aktualizovaná. Přesvědčit se můžete sami.