Skvělé tipy

Hledáte dodavatele plastových polotovarů? Vyberte si toho nejlepšího!

Najít spolehlivého dodavatele plastových polotovarů, který vám nabídne vysoce kvalitní a cenově přijatelné produkty, není tak jednoduché. Ale ne nemožné a v případě společnosti Röchling Engineering Plastics s.r.o. budete se spoluprací nadmíru spokojeni. Zajímá vás, proč byste měli spolupracovat s dceřinou společností mezinárodní skupiny Röchling právě vy?

Mezinárodní koncern vzešel z rodinné firmy

Historie skupiny Röchling začala v roce 1822 vznikem rodinné firmy, která se specializovala na výrobu oceli. Postupem času se rozrostla do mezinárodních rozměrů a transformovala se na jednu z předních plastikářských skupin. Vztah rodinných příslušníků rodiny Röchlingů byl s děním v podniku vždy úzce spjat a i dnes, kdy ho vlastní více než 200 akcionářů, s ní Röchlingové udržují blízký kontakt. Společně s dalšími externími odborníky zasedají v dozorčí radě a podílí se na dalším vývoji koncernu. Ten momentálně nabízí široké spektrum polotovarů ze 30 základních materiálů.

Plastové polotovary z více než 30 druhů materiálů

Plastové polotovary od Röchling Engineering Plastics s.r.o. se vyrábí z PE, PP, PVC, PVDF, Formatermu, Matroxu, LubX, vysoko-výkonnostních a technických plastů i z litého polyamidu. V roce 2013 firma zařadila do výrobního programu také polotovary z polyamidu 6, který vyniká svou žáruvzdorností. Firma Röchling byla první na světě, kdo obtížně zápalný polyamid začal vyrábět i ve velkoformátových dílech v malých sériích.

V portfoliu plastových polotovarů najdete lisované, extrudované a kalandrované desky, extrudované profily, kalandrované folie, tyče, bloky, svařovací dráty, trubky a další typy polotovarů ze všech výše uvedených materiálů. Další informace a technickou specifikaci najdete na www.roechling-plastics.cz.

Röchling Engineering Plastics s.r.o, to je kombinace nejvyšší kvality, široké nabídky polotovarů a příznivých cen. Právě jste našli toho nejlepšího dodavatele, díky kterému svůj byzys posunete o úroveň výše.