Internet

Hledáte kvalitní inzerci bez skrytých poplatků? My jsme ji pro vás našli!

Většina z nás internet nevyužívá jen ke komunikaci s přáteli, k čerpání informací a pro zábavu, ale stejnou měrou i k nákupu či prodeji. Dnes se však nebudeme zabývat obchodováním prostřednictvím klasických e-shopů a představíme vám inzertní server, který by rozhodně neměl chybět ve vašich záložkách…

Inzertní servery jsou nedílnou součástí internetu snad od nepaměti a téměř každý uživatel již některý z nich navštívil. Jde o ideální místo, kde lze výhodně koupit a nebo rychle prodat takřka cokoliv. Kamenem úrazu většiny inzertních serverů je ovšem právě nedostatek inzerátů – většina z nich se soustředí na několika největších portálech, které jsou bohužel zpoplatněné. Některé servery dokonce neumožňují ani uvedení přímých kontaktních informací a všelijak uživatele omezují. Jednoduše se z nich snaží dostat co nejvíce peněz…

A právě v tom se liší Inzerati.cz, který umožňuje vkládání inzerátů bez jakéhokoliv omezení zcela zdarma. Další devizou inzerce je přehledné uživatelské rozhraní – na webu se okamžitě zorientujete a nemusíte ztrácet čas brouzdáním po nepřehledně seřazených kategoriích.

Inzerati.cz je obsahuje tisíce inzerátů všeho druhu a seženete přes něj vše od oblečení až po reality. Všechny kategorie navíc můžete sledovat i přesto, že server několik dní nenavštívíte, stačí se přihlásit k odběru nově přidaných inzerátů. Díky užitečné funkce budete mít přehled o všech novinkách a tím pádem i větší šanci, že budete první, kdo se zadavateli na jeho nabídku ozve.

Samotné přidávání inzerátů je velmi jednoduché, ale zároveň nabízí mnoho možností, jak nabídku blíže specifikovat a odlišit od ostatních inzerátů. Samozřejmostí je i přidání fotografií a nastavení doby platnosti inzerátu.

V několika vybraných kategoriích se nevyhnete aktivaci inzerátu SMS zprávou. Jde především o brigády, zprostředkovatelské služby a další kategorie, které mnoho uživatelů využívalo pro komerční inzeráty. V zájmu zachování kvalitní nabídky se proto provozovatelé inzerce rozhodli právě pro toto opatření a vzhledem k rostoucímu počtu uživatelů, kteří Inzerati.cz každý den navštěvují, šlo o správný krok.