Finance

Hledáte lepší banku? Zkuste to u GE Money Bank

Hledáte banku, která vám nabídne více než ta stávající? Bankovní trh je pestrý a byla by škoda platit poplatky, které si jiné banky neúčtují. Předtím, než se rozhodnete, však zbystřete nad nabídkou jednoho z nejvýznamnějších bankovních subjektů – GE Money Bank. Dost možná vás ostatní varianty přestanou zajímat.

GE Money bank je na české bankovní sféře již od roku 1998 a v očích široké veřejnosti budí pocit důvěry a stability. Díky individuálnímu přístupu a široké nabídce produktů zastínila i subjekty, které jsou v českém bankovnictví mnohem déle. Komunikaci s klienty navíc urychlila i prostřednictvím sociálních sítí – Facebooku a Twitteru.

Vyberte si osobní účet na míru svým potřebám

GE Money Bank je univerzální banka a specializuje se na poskytování bankovních služeb fyzickým osobám a podnikatelům. Ať už spadáte do kterékoliv skupiny, můžete si vybrat některý z mnoha firemních nebo běžných osobních účtů. V nabídce nechybí ani speciální účty pro děti a studenty se zhodnocením ve výši 1,4 %.

Půjčte si až 600 000 Kč bez ručitele a zástavy

Neméně zajímavá je i nabídka osobních půjček. Ge Money Bank vám v rámci Express půjčky poskytne až 600 000 Kč bez ručitele a zástavy nemovitosti. Splátkový kalendář je variabilní a to na dobu 24 až 96 měsíců. Vyřízení půjčky je skutečně „expresní“ a penězi můžete disponovat již pět minut po podpisu smlouvy. V případě, že již využíváte jiné půjčky (spotřebitelské úvěry, kontokorenty, kreditní karty…), můžete využít konsolidaci a snížit celkovou výši anuit.

 

Mějte svou finanční rezervu vždy po ruce

GE Money Bank má v rukávu i jiné finanční produkty, mezi kterými nechybí ani kreditní karty. Chcete-li mít po ruce finanční rezervu, kterou lze kdykoliv čerpat a zároveň splácet, využijte některou z kreditních karet. Kromě až 50ti denního bezúročného období a úvěrového rámce až 300 000 Kč se k nim váží i další specifické výhody.

Další informace službách a produktech od GE Money Bank najdete na webových stránkách www.gemoney.cz.