Bydlení

Hledáte odborníky na podlahy? OK!

Pustili jste se do stavby nového domu, nebo jen rekonstruujete stávající bydlení? Ať tak, či onak, čeká vás realizace nové podlahy. A hledáte-li někoho, kdo se postará o stoprocentní výsledek, vsaďte na společnost OK PODLAHY. Ta nabízí komplexní řešení pro všechny typy interiéru a zabývá se také pokládkou podlahové krytiny. Co pro vás mohou odborníci s letitými zkušenostmi v oboru udělat?

Firma realizuje anhydritové podlahy, která mají spoustu zajímavých výhod. Vzhledem ke svým fyzikálním vlastnostem (anhydrit je homogenní směs) má vynikající tepelnou vodivost a hodí se do interiérů s podlahovým vytápěním. Díky své nízké hmotnosti nachází uplatnění při zhotovování podlahových konstrukcí s omezenou hmotností a při rekonstrukci starších staveb, kdy hrozí narušení statiky.

Anhydrit je vhodný také do místností s vyšší vlhkostí (koupelny, kuchyně, toalety), ale v žádném případě ne do míst, kde se voda drží stále (kvůli vodě by mohla pevnost anhydritu klesnout až o 50 %). Pokládka je rychlá, šetrná k životnímu prostředí a levnější než ostatní typy podlah.

Společnost OK PODLAHY provádí také lití samonivelačních cementových stěrek, které se využívají při renovaci staré betonové podlahy (nesmí být příliš zaprášená). Tedy v garážích, dílnách, sklepech či na terasách.

Nedílnou součástí portfolia je také pokládání betonové strojně hlazené podlahy, která je určena především pro lepení dlažby, lino a koberec.

Samozřejmostí je také pokládka všech typů podlahových krytin – koberce, lina, PVC, parket, korkové podlahy a dalších.
Nezapomeňte, že realizace nové podlahy je důležitý krok a vyplatí se spolehnout na profesionály. Pracovníci firmy OK PODLAHY jimi bez diskuze jsou, což dokládá nespočet kladných referencí. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.ok-podlahy.cz. A nebojte se na cokoliv zeptat – specialisté na podlahy vám rádi doporučí optimální řešení, se kterým budete spokojeni.