Zahrada

Hliníkové pergoly se stahovací střechou

Také se nemůžete nabažit pobytu na čerstvém vzduchu? Na pokraji léta je tzv. outdoor living vskutku aktuální a pokud máte na zahradě místo, kde lze v klidu relaxovat, není co řešit. Jenomže co když vaši meditaci na terase přeruší nepříjemná letní přeháňka? Počasí je vrtkavé a blankytné nebe kolikrát nenasvědčuje, že se za pár začnou padat trakaře… A vám nezbude, než se schovat doma a počkat, až se situace uklidní. Anebo si pořídit efektivní zastřešení v podobě moderní hliníkové pergoly se stahovací střechou!

Krásné, odolné a bezúdržbové řešení

Hliníkové pergoly zažívají boom. Konstrukce těchto prvků je odolná a naprosto bezúdržbová. Vsadíte-li právě na hliník, nebudete se muset obávat prudkých změn počasí. Jednou za čas povrch pergoly omyjete čistou vodou a máte vystaráno. Na čištění je ideální vysokotlaký čistič, který proudem vody okamžitě „sestřelí“ všechny větší nečistoty, ale když na to přijde, můžete pergolu umýt i hadicí nebo ručně.

Konstrukce hliníkové pergoly sice na první dojem budí pocit lehkosti, ale ve skutečnosti je i navzdory tomu vysoce stabilní a odolná. A kdyby se přeci jen něco pokazilo, jednoduše ji reklamujete. U některých prodejců (např. od Atypy) dostanete prodlouženou pětiletou záruku.

hlinikova-pergola

Zmíněný prodejce nabízí hliníkové pergoly se stahovací střechou v následujících variantách:

  • bez sloupů
  • se sloupy
  • samostojné pergoly
  • samostojné zastřešení

Je tedy jen na vás, zda svou novou pergolu „přilepíte“ k domu, nebo ji postavíte samostatně kdekoliv na zahradě. Díky stahovací stříšce budete mít absolutní nadvládu nad počasím a sami si určíte, kdy dovnitř pustíte více světla. Manipulace se stříškou je snadná a rychlá – vše je hotovo za několik vteřin.

Rozhodnete-li se pro hliníkovou pergolu od společnosti Atypy, budete si ji moct nechat vyrobit na míru. Další důležité informace najdete na www.atypy.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *