Bydlení

Hliníkové schůdky do domácnosti

Pokud vám příroda nenadělila geny, díky kterým jste vyrostli alespoň dva metry do výšky, pravděpodobně velmi často řešíte nepříjemnou situaci. Potřebujete věc, kterou jste umístili někam do nejvyšších přihrádek skříně. Můžete si přistavit židli, ale ne nadarmo se říká „tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…“ však to dál znáte. Zkrátka a dobře, než se spoléhat na nestabilní židli, raději sáhněte po kvalitních hliníkových schůdkách. Ještě je doma nemáte? Prozradíme vám, proč by ve vaší domácnosti neměly chybět!

Platí, že čím menší prostor, tím více věcí umisťujeme vertikálně. Uskladňování ve „vyšších polohách“ je typické především pro panelákové byty, ale to neznamená, že se obyvatelé rodinných domů bez schůdků obejdou. Naopak, možná je využijí ještě častěji.

Bezpečné, lehké a skladné

Mezi hlavní důvody, proč nepoužívat hliníkové schůdky namísto židle, je zmíněná bezpečnost. Tím dalším je nízká váha, kterou ocení subtilnější ženy. Proč se tahat s těžkou židlí z masivního dřeva či kovu, když můžete popadnout hliníkovou konstrukci, která je až několikanásobně lehčí? V rozloženém stavu jsou velmi stabilní a riziko, že se převrátíte na stranu, je mnohem menší.

Trápí vás, že pro ně nemáte dostatek místa? Buďte bez obav, skládací schůdky, jak napovídá sám název, lze složit a minimalizovat tak prostor, který zaberou. Stačí jediný pohyb a z konstrukce nabude tvaru ne o moc širšímu než prkno na žehlení.

Počet stupínků si můžete vybrat

Konkrétně si můžete vybrat mezi mnoha různými typy, které se liší počtem stupňů. K nejprodávanějším modelům patří schůdky se dvěma stupni, které jsou do běžných domácností ideální. K překonání větších výškových rozměrů můžete použít třístupňové schůdky, ale i mnohem vyšší varianty (k mání jsou i schůdky s osmi stupni).

Tip na závěr: Kvalitní hliníkové schůdky za super cenu si můžete objednat na www.hlinikoveschudky.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *