Móda

Ideální outfit do postele? Jednoznačně noční košilka!

Jistá studie praví, že ženy během života stráví dohromady až rok rozhodováním, co si vezmou na sebe. Většina z nich se ovšem zabývá pouze tím, v jakém outfitu vyrazí ven do ulic a to, v čem ulehnou večer do postele, zpravidla vůbec neřeší. A jak jste na tom vy? Spíte ve vytahaném tričku, v pyžamu, které jste kdysi dostala pod stromeček od rodičů, nebo svého partnera dráždíte v sexy prádýlku? Pokud jste výběr „spacího“ oblečení doposud podceňovala, měla byste svůj přístup přehodnotit. Vytahané tričko totiž dříve nebo později přestane být roztomilé a váš partner ztratí inspiraci…

Správná dáma vypadá dobře i v noci

Spánek je jednou z nejdůležitějších částí dne a je velmi důležité, abychom si během něj vydatně odpočinuli a načerpali dostatek energie. Prioritou by proto měl být komfort, protože v nepohodlném oblečení se jen těžko vyspíte dorůžova. Na druhou stranu není jediný důvod, proč byste neměla v posteli vypadat dobře – stačí si vybrat oblečení, které kombinuje všechny zmíněné požadavky. Stále netušíte, co máme na mysli? No přece noční košilky!

Bavlněné noční košilky jsou prodyšné a perfektně sají pot a je jen na vás, zda sáhnete po variantě s veselým potiskem (ideální na dámskou pyžamovou párty :-)) nebo sexy modýlku, který vašemu partnerovi nedá spát. Košilky jsou přiléhavé a neplandají, ale zároveň netlačí a poskytují maximální pohodlí. Jakmile poznáte výhody noční košilky na vlastní kůži, nebudete chtít usínat v ničem jiném. Nikdy.

Vyberte si košilku, která vám padne jako ulitá

Nevěříte? V tom případě si udělejte malý výlet ke specializovanému prodejci www.naspani.cz, který aktuálně nabízí více než 400 modelů dámských nočních košil všech různých typů a velikostí. Na své si přijdou i boubelky, pro které jsou připraveny sexy noční košilky ve velikosti až 3 XL. Pokud vám zvolená velikost přeci jen nesedne, můžete košilku do 14 dnů vyměnit za jinou. Doma ji budete mít obratem a poštovné je za hubičku. Váháte-li nad vánočním dárkem pro svou nejlepší kamarádku, máte vybráno.