Zvířata

Tagísek – praktická indentifikační známka pro psy „útěkáře“ a designový doplněk v jednom

Máte doma čtyřnohého mazlíčka, který nevynechá jedinou příležitost k útěku? Nic si z toho nedělejte, někteří psi jsou zkrátka takoví. Kdo ví, co se jim honí hlavou – z ničeho nic vezmou nohy na ramena a vrátí se až za několik hodin, často i dní. Mít psa „útěkáře“ není zrovna příjemné a jeden nikdy neví, co se mu může během toulek městem přihodit. Ale jak si počít v případě, kdy k něčemu podobnému dojde? Můžete vylepit plakáty nebo prosbu o pomoc zveřejnit na Facebooku. Anebo pejskovi pořídit tzv. tagísek.

Odmítáte-li čipování, označte si svého psa tagiskem – identifikační značkou s jeho vyrytým jménem a vaší kontaktní adresou nebo telefonickým spojením. A až se neposedný pejsek zase jednou zaběhne, budete mít jistotu, že vám zanedlouho zazvoní telefon. Ušetříte si spoustu starostí a dost možná i peněz za pobyt v útulku.

Páničky, kteří si potrpí na pěkné designové doplňky, známka pro psa nadchne. Tagísek je velmi pěkně zpracovaný. Vypadá jako kulatý medailonek na jehož přední stranu si můžete vybrat některý z mnoha různých motivů. Majitelé ostřejších plemen pravděpodobně sáhnou po hrůzostrašné lebce se skříženými hnáty, ale najde se něco i pro malé roztomilé psíky. Květinka, srdíčko nebo třeba čtyřlístek.

tagísek

Designové známky pro psy jsou k mání o průměru od 20 mm do 37 mm s možností rytí na 2 až 4 řádky. Najdete je ve specializovaném e-shopu mujmazlik.cz.

A když už svému pejskovi pořídíte pěkný „šperk“, měli byste mu dopřát neméně stylový obojek. Na něco přece budete muset tagísek zavěsit.

Jak už je na mujmazlik.cz zvykem, také obojky snoubí funkčnost a propracovaný design. Prodejce nabízí nylonové obojky značky Red Dingo, reflexní obojky Rogz Reflective (oceníte je večer a v případě zhoršené viditelnosti) i klasické kožené a stahovací obojky. Ostatní pejskaři puknou závistí!

obojek

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *