Skvělé tipy

Intuitivní rezervační systém Reservanto můžete využívat zcela zdarma!

Provádíte masáže, kosmetiku, manikůru, nebo snad provozujete kadeřnictví? Máte vlastní fotoateliér, solárium či solnou jeskyni? Jste zubař? V tom případě se zeptejte některého z majitelů fitcenter nebo větších wellness center, jakým způsobem řeší evidenci rezervací, dostupnost a platbu. Pravděpodobně vám odpoví, že prostřednictvím rezervačního systému, který jim šetří spoustu času. A není jediný důvod, proč byste rezervační systém nemohli využívat i vy.

Rezervační systémy by měly být maximálně přehledné, což je často kamenem úrazu a důvodem, proč si jeho implementaci spousta podnikatelů rozmyslí. Některé systémy jsou poměrně těžkopádné a provozovateli dá spoustu práce vysvětlit klientům, jak ho mají používat. Zákazníci však přesto preferují pohodlnou rezervaci přes internet, což online rezervační systém umožňuje.

Chcete-li se vyhnout problémům a zákazníky zbytečně nevystavovat komplikacím, sáhněte po unikátním rezervačním systému Reservanto, který lze nastavit na míru takřka libovolnému oboru podnikání. V porovnání s ostatními rezervačními systémy má Reservanto spoustu podstatných výhod.

  • Reservanto je velmi přehledný a intuitivní, zákaznické rozhraní je řešeno tak, aby zákazník provedl úkony co nejrychleji

  • systém lze nastavit a spustit za pár vteřin

  • rozhraní je přizpůsobeno všem typům zařízení a zákazníci k němu mohou přistupovat nejen přes počítač, ale také z chytrého telefonu nebo tabletu

Rezervační systém Reservanto navíc dokáže komunikovat se slevovými servery a sociálními sítěmi a podporuje e-mailový a SMS marketing. Sleduje chování uživatelů, které si můžete exportovat do propracovaných reportů a získat další konkurenční výhodu. Důležitá je i podpora platební brány, která vašim zákazníkům umožní využívat platební kartu nebo převod.

Reservanto je k mání ve třech variantách a tu základní můžete využívat zcela zdarma. Další informace a možnost registrace najdete na webu www.reservanto.cz.

reservanto_velke

reservanto_klient