Bydlení

Jak na jarní úklid? Najměte si profíky, kteří se o vše postarají za vás

Sotva máme za sebou předvánoční úklid, už abychom se psychicky připravovali na ten velký jarní. A co si budeme namlouvat, jen málokterá hospodyňka se na tuto každoročně se opakující povinnost těší. Jenomže nemáme na výběr, tedy pokud se nesmíříme s tím, že to doma nebude vypadat jako v klícce. Takže hurá do nejbližší drogerie a předzásobit se mopy, hadry, čistícími prostředky a dalšími pomocníky, bez kterých se během úklidu neobejdeme. Nabízí se však ultimátní otázka – nemohl by to za nás udělat někdo jiný? Samozřejmě, že ano. Povolejte do zbraně profesionální úklidovou četu!

Proč ztrácet čas, když můžete dělat příjemnější věci?

Jarní úklid bytu není žádná legrace. V podstatě nemá s běžným úklidem zhola nic společného. Jen si vzpomeňte, že jste mu loni věnovali minimálně celý víkend. Tak jak je možné, že si sousedka nestěžovala na bolest zad a únavu jako vy? Pravděpodobně si na úklidové práce najala profíky, kteří se o její bydlení postarali od A do Z. Tedy od sklepa až po půdu.

Toužíte po perfektně uklizené domácnosti? Máte ji mít!

Buďme však trochu konkrétnější. Co pro vás mohou udělat pracanti z pražské firmy Perfekt úklid? Jednorázový úklid domácnosti zahrnuje mytí nábytku (včetně leštění a ošetření voskem), umytí radiátorů, čištění koberců, čalounění a sedacích souprav, mytí a ochranu podlah, mytí a desinfekci sociálního zařízení, čištění zábradlí, balkonu a teras, očistu vypínačů, zásuvek a svítidel… Ano, všechny ty činnosti, které neděláte zrovna s nadšením.

Zaměstnanci jsou profesionálové, kteří mají s čištěním mnohaleté zkušenosti (aneb moc dobře ví, jak čistit rychle a efektivně) a používají moderní nástroje a šetrné čistící prostředky. Jsou diskrétní a v případě potřeby se s nimi můžete domluvit na pravidelném (byť i méně důkladném) úklidu.

Další informace (včetně platného ceníku) a bohaté reference najdete na PerfektUklid.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *