Móda

Jak na krásné nehty? Vsaďte na stylové „gelovky“!

Devizou každé dámy je nejen perfektně padnoucí účes, dokonalý make-up a moderní outfit, ale také zdravě vyhlížející a upravené nehty. Možná vám to přijde jako detail, ale ve skutečnosti pohledy vašich přátel a známých ulpí právě na vaše ruce. Jenomže co když vám příroda nepřála a vaše přirozené nehty nevypadají dvakrát atraktivně? Pokud vás navíc trápí časový pres a nemůžete se každý den věnovat jejich úpravě, udělejte si gelovky! Modeláž zvládnete i svépomocí doma a vyhnete se tak poměrně drahé (a časově náročné) návštěvě nehtového studia. Prozradíme vám, jaké jsou největší výhody gelových nehtů a proč byste je měla mí i vy.

Pomíjivý trend? Ani náhodou!

Gelové nehty jsou trendy, ale rozhodně nejde o pomíjivou záležitost. Nejrůznější obdoby umělých nehtíků nosily ženy z vyšších vrstev již v minulých staletích. Chcete-li být šik za každé situace, neváhejte. Kvalitní gelovky vám bez problémů vydrží i tři nebo čtyři týdny – jsou pevné a odolné vůči poškození. A co je nejlepší? Díky gelovým nehtům zakryjete veškeré nedostatky (např. poškozené, lámavé nebo špatně tvarované vlastní nehty).

gelové nehty

Modeláž nehtů doma se vyplatí

Ale jak je to s cenou? Není modeláž nehtů příliš drahá? I v tomto ohledu vás gelovky příjemně překvapí. V nehtovém studiu sice napoprvé zaplatíte méně než kolik vás bude stát vlastní výbavička, ale po pár měsících se investice vrátí. Budete potřebovat pouze UV lampu (velmi slušné lampy jsou k mání i pod 1 000 Kč), UV gely a nehtové tipy. Možná, že se vám napoprvé nepovede vykouzlit výsledek hodný práce profesionála, ale nepotrvá dlouho a techniku si osvojíte.

Díky One Step Gel laku budete mít krásné nehty za pár minut

Na závěr jsme si nechali super tip. Při modeláži gelových nehtů se až donedávna musely aplikovat dva různé gely, což celý proces mírně komplikovalo a prodlužovalo. Mnohem praktičtější je speciální One Step Gel lak, vek které jsou obsaženy veškeré složky. Aplikace je jednoduchá a rychlá – nanesete gel na nehty, vytvrdíte v UV lampě a je to. Za pár minut máte nehty, které vám budou vaše kamarádky závidět. One Step Gel lak, jakožto i veškeré další kvalitní příslušenství seženete u specializovaného prodejce na www.nehtyprofi.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *