Zdraví

Jak opravdu efektivně léčit akné?

Acne vulgaris neboli akné. Nejčastější chronické onemocnění kůže netrápí jen „puberťáky“, ale i dospělé. Dle odborných zdrojů se alespoň jednou za život projeví u 80 až 100 % lidí. A to nejčastěji v oblasti obličeje, ale také na zádech a v horní části hrudi. Mezi faktory, které mají vliv na tvorbu zánětlivých pupínků, patří dědičnost, hormonálními aktivita, stres, ale také užívání anabolických steroidů nebo drog.

Pupínky se objevují v pubertě i v dospělosti

Mít obličej posetý pupínky není příjemné. Přesto, že u většiny lidí projevy akné vymizí (nebo se výrazně zmírní) kolem 20. až 23. roku života, u některých přetrvá třeba až do 40. let věku nebo dokonce déle.

K léčbě akné by se však mělo přistupovat co možná nejdříve. Především kvůli možným psychickým následkům jako je ztráta sebevědomí a deprese. Dlouhodobější trvání může vést také k poměrně neznámé psychické poruše zvané dermatilománie (nutkání neustále škrábat, loupat, mačkat a jinak poškozovat kůži).

Hloubkové čištění pleti – 100 % přírodní metoda, která opravdu funguje

Jenomže jak akné opravdu efektivně léčit? Volně prodejné přípravky sice mohou do jisté míry fungovat, ale většinou pleť vyčistí pouze na povrchu (navíc ji vysuší a podráždí) a akné se velmi brzy objeví znovu. Kožní lékaři zase předepisují léky (antibiotika, kortikoidy) s nežádoucími účinky na organismus. Chcete-li své problémy s pupínky vyřešit jednou pro vždy, vydejte se do Hedera Spa Clinic v Praze. Jedinečná kombinace přírodních produktů a biostimulačního laseru je v oblasti léčby akné doslova revoluční.

Katopeeling neléčí jen akné

Patentovaná metoda hloubkového čištění (katopeeling) je zbrusu nový trend v kosmetice. Spočívá v komplexním hloubkovém čištění všech vrstev kůže od nečistot a toxinů. Pleť dostane potřebnou výživu, projde detoxikací a regenerací. Po absolvování kůry bude vaše pokožka vypadat mnohem mladší a zdravější. Efekt je okamžitý a projeví se již během několika minut.

Katopeeling vás zbaví mastného pocitu a lesku pleti, redukuje množství jizviček po akné, sjednotí pleť, zjemní vrásky, zpevní kontury obličeje a v neposlední řadě zajistí, aby se akné dále netvořilo. Jde o 100 % přírodní ošetření bez jakékoliv chemie. Tato léčba akné v dospělosti je vhodná také pro těhotné ženy, které prochází hormonálními změnami.

Chcete se dozvědět více, nebo se rovnou objednat? Pak pokračujte na www.hederaspaclinic.cz.