Zdraví

Jak opravdu efektivně léčit akné?

Acne vulgaris neboli akné. Nejčastější chronické onemocnění kůže netrápí jen „puberťáky“, ale i dospělé. Dle odborných zdrojů se alespoň jednou za život projeví u 80 až 100 % lidí. A to nejčastěji v oblasti obličeje, ale také na zádech a v horní části hrudi. Mezi faktory, které mají vliv na tvorbu zánětlivých pupínků, patří dědičnost, hormonálními aktivita, stres, ale také užívání anabolických steroidů nebo drog.

Pupínky se objevují v pubertě i v dospělosti

Mít obličej posetý pupínky není příjemné. Přesto, že u většiny lidí projevy akné vymizí (nebo se výrazně zmírní) kolem 20. až 23. roku života, u některých přetrvá třeba až do 40. let věku nebo dokonce déle.

K léčbě akné by se však mělo přistupovat co možná nejdříve. Především kvůli možným psychickým následkům jako je ztráta sebevědomí a deprese. Dlouhodobější trvání může vést také k poměrně neznámé psychické poruše zvané dermatilománie (nutkání neustále škrábat, loupat, mačkat a jinak poškozovat kůži).

Hloubkové čištění pleti – 100 % přírodní metoda, která opravdu funguje

Jenomže jak akné opravdu efektivně léčit? Volně prodejné přípravky sice mohou do jisté míry fungovat, ale většinou pleť vyčistí pouze na povrchu (navíc ji vysuší a podráždí) a akné se velmi brzy objeví znovu. Kožní lékaři zase předepisují léky (antibiotika, kortikoidy) s nežádoucími účinky na organismus. Chcete-li své problémy s pupínky vyřešit jednou pro vždy, vydejte se do Hedera Spa Clinic v Praze. Jedinečná kombinace přírodních produktů a biostimulačního laseru je v oblasti léčby akné doslova revoluční.

Katopeeling neléčí jen akné

Patentovaná metoda hloubkového čištění (katopeeling) je zbrusu nový trend v kosmetice. Spočívá v komplexním hloubkovém čištění všech vrstev kůže od nečistot a toxinů. Pleť dostane potřebnou výživu, projde detoxikací a regenerací. Po absolvování kůry bude vaše pokožka vypadat mnohem mladší a zdravější. Efekt je okamžitý a projeví se již během několika minut.

Katopeeling vás zbaví mastného pocitu a lesku pleti, redukuje množství jizviček po akné, sjednotí pleť, zjemní vrásky, zpevní kontury obličeje a v neposlední řadě zajistí, aby se akné dále netvořilo. Jde o 100 % přírodní ošetření bez jakékoliv chemie. Tato léčba akné v dospělosti je vhodná také pro těhotné ženy, které prochází hormonálními změnami.

Chcete se dozvědět více, nebo se rovnou objednat? Pak pokračujte na www.hederaspaclinic.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *