Móda

Jak si vybrat peněženku, aby vydržela „na věky“?

Peněženka je funkční doplněk, bez kterého se neobejdeme. Většinou si však vybíráme jen podle toho, jak se nám líbí, případně s ohledem na cenu. Následně zjistíme, že jsme sáhli po modelu, který nevyhovuje našim požadavkům (málo místa, nebo naopak příliš velké a nepraktické rozměry). Anebo ještě hůř, peněženka se za velmi krátkou dobu opotřebuje. Máte podobný problém a toužíte po peněžence, která vám bude dělat skvělou službu po mnoho dalších let? Prozradíme vám, jak si vybrat peněženku a přihodíme i konkrétní tipy na výhodný nákup!

Hlavní roli hraje funkčnost

V prvé řadě se zamyslete nad tím, co všechno by vaše nová peněženka měla pojmout. Nosíte v ní doklady? Platíte jen hotově, nebo naopak nedáte dopustit na kreditní karty? S ohledem na vaše potřeby sáhněte po klasice, která disponuje nejrůznějšími přihrádkami a kapsičkami (na doklady, kreditní karty, papírové bankovky i mince), anebo specifickém modelu (např. dolarovka, korunovka nebo pouzdro na kreditní karty).

pouzdro-na-kreditni-karty--124-original

Chcete kvalitu? Vsaďte na kůži!

Volba materiálu je otázkou vkusu, nicméně platí, že textil se v žádném směru nevyrovná kvalitní kůži. Kožené pánské peněženky jsou elegantní a zároveň mají velmi dlouhou životnost. Proč si každý rok zvykat na novou, když vám kvalitní peněženka (byť do ní investujete vyšší částku) vydrží mnohonásobně delší dobu? Kůže je stálice, která nikdy nevyjde z módy a bude vás adekvátně reprezentovat.

kozena-penezenka-korunovka-108-original

Luxusní ručně vyráběné peněženky

Slíbili jsme tip na nákup a tady ho máte. Toužíte-li po stylové peněžence za příjemnou cenu, poohlédněte se po ní u českého výrobce Yark na www.yark.cz. V nabídce najdete ručně vyrobené luxusní pánské peněženky, ale také praktická pouzdra na tužky, doklady a kreditní karty. A nezapomeňte ani na aktovky, brašny a další prvotřídní výrobky v nadčasovém designu.

2 komentáře

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *