Bydlení

Jak správně vybrat vířivku, aby splnila vaše představy o relaxaci?

Koupel ve vířivé vaně představuje jednu z nejvyhledávanějších forem relaxace. „Whirlpoolka“ je nedílnou součástí wellness center a v posledních letech si ji stále více lidí pořizuje domů. Vzhledem k široké nabídce značek a ještě většímu množství modelů ale není tak snadné vybrat optimální řešení. Pokud si s myšlenkou na pořízení vířivky pohráváte i vy, nenechte se přesvědčit reklamními slogany a řiďte se při výběru následujícími doporučeními. Poradíme vám, na co se zaměřit a jak vybrat vířivou vanu, která plně odpovídá vašim potřebám.

Vířivka musí být tak akorát – ani velká, ani malá

K základním parametrům patří velikost. Budete vířivku používat sami, s partnerem, anebo celou rodinou? S kapacitou jde ruku v ruce i umístění – chcete se relaxační koupeli oddávat doma, na terase, nebo na zahradě? Potěší vás, že současná nabídka zahrnuje i vířivky, které lze jednoduše přemisťovat dle potřeby.

Nejlevnější neznamená největší úsporu

Pro většinu zájemců hraje významnou roli pořizovací cena. I v tomto ohledu se nenechte nalákat na nejnižší nabídku. K mání jsou vířivky, jejichž cena je oproti zavedenému průměru výrazně nižší. Vás by však měly zajímat provozní náklady, které mohou z dlouhodobého hlediska prvotní investici výrazně navýšit. Jinými slovy – většinou se vyplatí investovat do kvalitnějšího (a tedy i dražšího) modelu, který je energeticky nenáročný, vyžaduje jen minimální údržbu a vydrží v bezproblémovém provozu po mnoho let.

Navíc, u většiny „levných“ vířivek musíte počítat s tím, že konečnou cenu navýší doprava a instalace. Nepříjemnému překvapení se vyhnete tak, že si vířivou vanu pořídíte u prodejce, který tyto položky netají a zahrnuje doplňkové služby do celkové ceny.

Co dál? Nechte si poradit od odborníků!

A to je teprve začátek. Nezapomeňte ani na další parametry jako je hlučnost, design a použité technologie.

Nechcete-li šlápnout vedle, nechte si poradit, jak vybrat vířivku, na tématickém portálu www.vyber-virivky.cz. Najdete zde všechny důležité otázky, které byste si měli před pořízením vířivé vany zodpovědět.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *