Byznys

Jak zazářit na veletrhu nebo na výstavě? Neobyčejnou expozicí!

V minulém článku jsme rozebrali problematiku veletrhů, výstav a dalších akcí, které jsou jako stvořené pro navázání kontaktu s novými partnery a v neposlední řadě i klienty. Jde o ideální příležitost, kterou byste neměli brát na lehkou váhu. Podobně ale ani přítomnost konkurence, která je na akci ze stejného důvodu jako vy. A chcete-li, aby se pozornost všech účastníků obrátila právě na váš stánek nebo expozici, budete je muset zaujmout. S tím vám pomohou odborníci ze společnosti Exposale.

Společnost Exposale má dlouholeté zkušenosti v oboru a protože disponuje vlastním zázemím (truhlářská a zámečnická dílna, grafické studio, sklady…), realizace výstavních stánků se obejde bez obvyklých komplikací, které by mohly nastat kvůli zbytečnému přeprodávání práce. Přímá komunikace s klienty vede k mnohem lepším výsledkům a samozřejmě i rychlejšímu zpracování zakázky.

expozice

A co pro vás může Exposale udělat? O širokém portfoliu služeb, které zahrnuje také celkovou organizaci vlastní firemní akce, jsme se zmínili již minule. Zaměříme se poroto na realizace expozic.

Exposale nabízí základní systémové výstavní stánky z výstavářských systémů ISOGON (patří mezi nejlepší systémy svého druhu). A přestože jde o ekonomické řešení, výsledek stojí za to. Patříte-li však k nejnáročnějším klientům, pravděpodobně zvolíte realizaci atypické expozice/stánku, který bude takříkajíc „vybočovat z řady“. Velikost, funkcionalitu a další aspekty určíte vy – špičkoví grafici a řemeslníci dokáží vytvořit cokoliv. Celý proces začíná vytvořením nápaditého 3D návrhu a poté, co jej schválíte, započne samotná realizace.

venkovní expozice

Spolupráce s Exposale vám přinese ovoce. Nezapomeňte se podívat na fotogalerii realizovaných prací a zvažte, zda chcete na příštím veletrhu zazářit, anebo se přidáte k šedému průměru. Více na www.exposale.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *