Bydlení

Kamínkový koberec TopStone dokáže v interiéru hotové zázraky

Podlaha je duší interiéru, ale co když vás ta stávající přestala bavit, nebo jen nesplňuje vaše vysoké požadavky? Potrpíte-li si na nejnovější trendy a originalitu, vsaďte na „nástupce“ plovoucí podlahy – kamenný koberec. Na první pohled silně připomíná dlažbu, ale ve skutečnosti jde o něco úplně jiného.

Co je to kamenný koberec?

Kamenný či kamínkový koberec není nic jiného, než ultramoderní povrch, který se skládá ze směsi přírodních kamínků a speciálního pojiva. Výsledkem je celistvá plocha bez jakýchkoliv spár. Hodí se do interiéru i exteriéru a představuje nevšední vizuální podívanou, která povýší estetickou obydlí hodnotu na vyšší úroveň. A co je nejlepší? Vzhledem k množství směsí kamínků, které se liší velikostí a barvou, stoprocentně najdete tu „pravou“. Ať už je vaše domácnost v klasickém, minimalistickém nebo třeba Feng Shui stylu, naprosto harmonicky doplní ostatní architektonické prvky.

Contemporary Bathroom

Za zmínku stojí i funkční vlastnosti, které kamenný koberec přímo předurčují pro mnohostranné využití. Plocha je mrazuvdorná, vodopropustná, neklouže a v žádném případě není náročná na údržbu. Zní to až moc dobře, aby to byla pravda? V praxi bohužel záleží i na konkrétní značce. Výrobců a prodejců kamínkových koberců se v posledních letech „vyrojilo“ víc než dost a většinou nenabízí příliš kvalitní povrch.

Špičkové povrchy TopStone vás nezklamou

Rozhodnete-li se pro prudce elegantní a přírodní vzhled kamenného koberce, vsaďte na českou značku TopStone. Výrobce jako jediný nabízí originální certifikovaný povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva EpoStone Clear. Pojivo je zdravotně nezávadné, protože neobsahuje nebezpečný nonylfenol.

Mít TopStone v interiéru je správná volba. Značka je na trhu již 18 let a dá se říct, že koncept kamínkové podlahy dotáhla do dokonalosti. Aplikace je snadná a díky uzavřené struktuře Clear se do podlahy nedostanou žádné nečistoty. Další informace a bohatou fotogalerii najdete na www.topstone.cz.

pulizie casa con aspirapolvere

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *